Дитинство

«діти вчаться заново спілкуватися»: сини і дочки миколи іванова

Зірка серіалу «Знахар» Микола Іванов встигає активно брати участь у кінопроектах, разом з дружиною Наталею виховувати п’ятьох дітей і викладати в театральній студії «Мастеръ». І все це у нього виходить. За словами актора, неможливо робити те, що не любиш.

Дочки Аглая, Пелагея і Дуня

З Микола Іванов познайомився з московському Тюгу. Обидва були зайняті в постановці «Смак халви». Микола в той час перебивався з копійки на копійку і жив у комуналці, Наталя була в депресії після невдалих відносин. Молоді люди підтримували один одного і непомітно подружилися.

Микола Іванов з дружиною. Фото: uznayvse.ru

В ЗАГС пара не поспішала, у них був час перевірити свої почуття. Через два роки після скромної весілля Микола і Наталія повінчалися. Народилася старша дочка, яку назвали Аглаєю. Цікаво, що друзі пропонували ім’я Герда, а домашнє прізвисько дівчинки – Бубочка.

Зараз Глаше вже 16 років, вона закінчила 9 класів.

Микола Іванов розповідає, що коли Аглая стала першокласницею, їй привезли для домашніх занять не дитячу парту, а повноцінний письмовий стіл. Дівчинка відразу розподілила його простір, в один ящик поклала шкільні приналежності, в іншій – блокноти, а в третьому влаштувала «Африку» – розмістила керамічні фігурки звірят, які батько збирав ще з дитинства.

Микола Іванов з дружиною і дітьми. Фото: 24smi.org

Слідом за старшою з’явилися ще дві дівчинки – Пелагея і Дуня. Зараз їм 11 і 9 років. Обидві займаються в студії у батька. Микола Іванов каже, що не буде перешкоджати, якщо діти виберуть акторську професію, але не хотів би їм такої долі.

Микола Іванов з дітьми. Фото взято з відкритих джерел

Актор розповів, як відучує дітей від гаджетів. Це дуже складно, адже розробники намагаються зробити техніку цікавою та захоплюючою. Відклавши пристрою, діти заново вчаться спілкуватися і розвивають почуття відповідальності.

Сини Ігнатій і Хома

У Миколи Іванова та Наталі Мотевой два сина – Фома та Ігнатій. Всіх дітей подружжя називали по святцях, адже актор – людина віруюча. Хомі 13 років. За словами батька, він може стати геніальним музикантом, але поки закинув заняття.

Микола Іванов з дружиною і дітьми. Фото: rustars.tv

Хлопчик мріє про професії, режисера або блогера. Молодшому Игнаше 5 років. Микола Іванов вважає, що у всіх його дітей є творчі здібності.

А ви знали, що.

Микола Іванов бере на себе всі справи, де потрібна чоловіча сила, наприклад, сам займається будівництвом дачного будиночка.

Сім’я живе в просторій квартирі в центрі Москви, яку актор заробив сам. Наталя займається дітьми і забезпечує надійний тил, Микола багато працює.

Микола Іванов з дружиною і дітьми. Фото: rustars.tv

Related posts

Leave a Comment