Дитинство

2 дружини сосо павліашвілі, друга з яких молодша за нього на 16 років. Троє дітей співака: дорослий син і 2 дочки

Відомий факт, що грузинські чоловіки дуже велелюбні і звикли міняти жінок «як рукавички». Але відомий естрадний співак Сосо Павліашвілі повністю спростовує цю теорію. Вже більше двадцяти років він щасливий поруч з Іриною Патлах, яка подарувала йому двох чудових доньок.

Особисте життя співака Сосо Павліашвілі

29 червня поточного року популярний грузинський виконавець відзначив свій 56 день народження.

Сосо Павліашвілі

Павліашвілі продовжує радувати шанувальників душевними і проникливими піснями. Найчастіше його композиції присвячені самого світлого і щирому почуттю – любові. Це і не дивно, адже Сосо довгі роки остаточно і безповоротно закоханий в прекрасну Ірину, яка молодша за свого обранця на цілих 16 років. Це доводить, що співак – далеко не бабій, як про нього звикли думати багато.

Хоча одного разу в інтерв’ю виконавець зізнався, що у нього було близько тисячі жінок.

Все це були незначні, короткочасні інтрижки. А ось серйозних відносин у артиста було не так багато. Вперше особисте життя Сосо Павліашвілі різко змінилася, коли він повернувся з армії. Молодий грузин одружився на піаністці Ніно Учашейшвили. Молоді люди познайомилися в консерваторії, закрутили роман і незабаром вирішили розписатися. У 1987 році дружина подарувала Сосо спадкоємця – сина Левана.

Ніно Учашейшвили – перша дружина Сосо Павліашвілі

У той час почався творчий злет Павліашвілі. Він став часто виступати, їздити на гастролі, рідко бував дома, а тому мало брав участь у вихованні дитини. У 1990-х роках Сосо заспівав дуетом з Іриною Понаровської.

Сосо Павліашвілі і Ірина Понаровська

Співачка підкорила серце гарячого грузинського чоловіка. Він не приховував, що був закоханий в Ірину.

«Дружина бачила мене рідко, ревнувала, я був страшним бабієм. Я виявився абсолютно прав у відносинах з нею. Ніколи не брехав і нічого не обіцяв жінкам, єдина, кому було погано – це Ніно» – пізніше ділився переживаннями виконавець.

Сім’я Сосо Павліашвілі поступово руйнувалася. Коли Левану виповнилось 15 років, подружжя вирішило розлучитися. Щоб врятувати сина від поганої компанії, співак повіз його в Москву.

За словами артиста, Ніно не влаштовувала скандалів, перенесла розлуку гідно. Колишні дружини змогли зберегти теплі стосунки, які підтримують досі. Роман з Понаровської тривав недовго. Незабаром молоді люди вирішили розлучитися, зрозумівши, що ні до чого серйозного їх зв’язок не призведе. Розрив відносини стався тихо, спокійно і за обопільною згодою.

Дружина Сосо Павліашвілі Ірина

У 90-х роках співак познайомився з юною красунею Іриною Патлах. На той момент Сосо було 32 роки, а дівчині всього 16 років. Іра вивчала акторську майстерність в драматичній студії, а Павліашвілі репетирував у сусідньому приміщенні з колективом «Мирони».

Побачивши молодого грузинського співака, дівчина вирішила взяти у нього автограф. Вперше побачивши Ірину, Сосо не зміг стримати усмішки. Молода красуня відразу сподобалася дорослому чоловікові. Але відносини між ними закрутилися не відразу. Лише через два роки Ірина зрозуміла, що закохалася в щирого, усміхненого і привабливого грузина. У Сосо у той час була родина, він жив з Ніно і виховував Левана.

Сосо Павліашвілі і Ірина Патлах

Коли батьки Патлах дізналися, з ким закрутила роман їх юна дочка, вони були категорично проти. Батько Ірини думав, що Сосо – невиправний бабій. Він не вірив, що ці відносини можуть бути серйозними. Лише через кілька років, коли Павліашвілі довів любов і вірність Ірині, батьки змирилися з вибором дочки.

У 2003 році Патлах дізналася, що знаходиться в положенні. До цього моменту співак не наважувався розірвати минулий шлюб. Почувши щасливу новину, Павліашвілі тут же подав на розлучення.

Любов без штампа

У 2004 році у пари народилася дочка Ліза. Ірина виступала разом з чоловіком на сцені, співала на бек-вокалі, брала участь у танцювальних номерах. Народження Лізи зблизило закоханих. У 2008 році Ірина подарувала грузину другу доньку Сандру.

Ірина і Сосо живуть разом більше 20 років

Ірина і Сосо живуть разом вже більше 20 років, але до Загсу так і не дійшли. За словами співака, його обраниця не прагне дістати заповітний штамп в паспорті, вона цілком щаслива і задоволена своїм життям. Виконавець зізнався, що вони планують обвінчатися.

«Іра – божий дар, головний після моїх батьків. Ці 20 з гаком років пролетіли як мить. У нас до цих пір любов і пристрасть! До неї у мене була зовсім інша життя. Біль, страждання, втрати, немислимі перешкоди. Зустрів її, і все змінилося», – зізнається артист.

У 2015 роки, виступаючи в «Крокус Сіті Холі», Сосо зробив коханій пропозицію прямо зі сцени. Хоч Ірина і відповіла згодою, вони так і не офіційно розписалися. Як зізналася Патлах, штамп у паспорті – не головний атрибут щасливого сімейного життя.

Сосо Павліашвілі з дружиною і доньками

За словами подружжя, в їх плани входять ще діти. Павліашвілі мріє про маленького сина. А оскільки Ірина ще молода, не виключено, що скоро світ дізнається про поповнення в сімействі співака.

Діти Сосо Павліашвілі

Першого сина співака скоро виповниться 33 роки. Сосо дав Левану гарну освіту, він виховував його в строгості. Спадкоємець Павліашвілі навчався в Суворівському училищі, закінчив Військово-технічний університет при Спецстрое.

Син Сосо зліва

За словами співака, Леван хотів стати артистом, однак Сосо був категоричний. Він заборонив синові йти своїм шляхом. Павліашвілі зізнався, що сучасний шоу-бізнес його не радує, а тому він не хоче, щоб Леван туди увірвався. Спадкоємець співака досі не знайшов свою одну-єдину. Він регулярно змінює обраниць, але не може остаточно визначитися. Павліашвілі сумує, що син ніяк не порадує його онуками.

Дочок, яких Сосо подарувала цивільна дружина, виконавець називає ангелами. Він регулярно ділиться з передплатниками знімками Лізи і Сандри. В цьому році старшої дочки співака виповниться 16 років, а молодшій нещодавно виповнилося 12.

Обидві дівчатка захоплюються музикою. Сандра, ймовірно, піде по стопах зоряного батька. Вона чудово танцює, відрізняється хорошим слухом, відвідує уроки вокалу. Донька часто виступає разом з Сосо на сцені.

Ліза і Сандра – дочки Сосо Павліашвілі

Павліашвілі дуже подобається дивитися, як ростуть його діти. Він вдячний Ірині за те, що вона дозволила йому повною мірою насолодитися принадами батьківства. Сім’я і діти Сосо Павліашвілі стали для нього найголовнішими в житті. Згодом співак перевіз в загальний будинок батьків Патлах. Ще через час з ними разом став жити син співака. Леван здружився з дівчатками, вони підтримують хороші відносини.

Підписатися

Related posts

Leave a Comment