Догляд

Дрібнозморшкуватий тип старіння. Які процедури будуть ефективні

Продовжую розповідати про те, як з розумом підходити до догляду за увядающим особою і які процедури будуть ефективні саме для вашого типу. Сьогодні говоримо про тип “печене яблучко” або мелкоморщинистом.

Дрібнозморшкуватий тип старіння

Щоб було не так сумно говорити про неминуче, давайте почнемо з плюсів, у мелкоморщинистого типу старіння вони є! (До речі, ось посилання на мій аккаунт в instagram, де я показую результати до і після операцій).

Плюси:

  • шкіра суха й тонка, птоз і провисання не характерні. Це означає чіткий овал обличчя збережеться довго.
  • Суха й тонка шкіра відмінно реагує на косметичний догляд, тобто до 35-40 років вам буде вистачати хорошого зволожуючого крему маски і сироватки, а також регулярної б’юті-рутини щоб “тримати обличчя”

Мінуси:

  • Тонка і суха шкіра сильно схильна до агресивного впливу навколишнього середовища: роздратування, купероз,
  • Із-за сухості шкіри при недостатньо уважного і регулярного, а також правильно підібраному догляді, є ризик рано заробити зморшки і почати вдаватися до ін’єкцій.Місця, в яких першим ділом утворюються зморшки показано на

Які процедури будуть ефективні при мелкоморщинистом типі?

1. Поверхневий хімічний пілінг з молочною кислотою

Навіщо? Усунути пігментні плями, прибрати дрібні зморшки

Чому не серединний? Тонка, схильна до подразнення шкіра може негативно відреагувати на глибоке проникнення кислот. Оновлювати її потрібно, але дуже делікатно.Поверхневий пілінг, в руках професіонала дасть хороший ефект: після курсу (3-7 сеансів) пропаде пігментація і дрібні зморшки, молочна кислота зволожить шкіру і надасть її природне сяйво.

Результат після курсу поверхневих пілінгів на мелкоморщинистом тип особи. Фото взяті з відкритих джерел

2. Біоревіталізація

Навіщо? Підтримати баланс вологи в шкірі, щоб не допускати появи зморщок й заломів;

Тонкої шкіри однаково добре підійде і ін’єкційна і поверхнева біоревіталізація, т. до в таку шкіру проникають активні речовини. Результат: шкіра зволожена, нагодована, пружна, дрібні зморшки розгладжені.

Саме на мелкоморщинистом особі биорефитализация дає той самий “вау ефект”, якого не побачать власниці жирної, “толстой” шкіри.На

Фото з відкритих джерел.

Хороший і докладний

3. Ін’єкції диспорту або ботокса

Навіщо? Запобігти появі нових зморшок.

Якщо дрібнозморшкуватий тип старіння ускладнюється активною мімікою, то, навіть при належному зволоженні від зморшок нікуди не дітися. Тому ін’єкції ботулотоксину – найкращий друг жінки з таким типом старіння. Колоти потрібно буде і область гусячих лапок і кисетні зморшки лоба, а у деяких навіть горизонтальні зморшки на носі і мочки вух. На

Варто відзначити, що жінки з мелкоморщинистим типом старіння в самому вигідному положенні: їм не потрібно дорогих процедур ліфтингу або травматичною шліфування, а також операцій з підтяжки особи (за рідкісним винятком), для підтримки шкіри в хорошому стані досить базових пропозицій сучасній косметології!

Подивіться на красиву жінку Хеллен Міррен, їй 73, і, завдяки мелкоморщинистому типом старіння, у неї дуже “пристойний” овал особи для свого віку!

Related posts

Leave a Comment