Біг чи хочба? Що краще насправді?
Догляд Тренування

Біг чи хотьба? Що краще насправді?

Сьогодні ми з вами розберемо, що насправді ефективніше. Біг чи хотьба?

Які плюси та мінуси у цих двох, здавалося б однакових вправ. Здавалося б, що це майже однаковий цикл навантажень, але вимоги в організму різні. Скільки калорій спалюється при ходьбі розповідають за цим посиланням https://2tuza.com.ua/?p=61151.

Травми під час бігу

Під час бігу з’являється фаза польоту, отже ударні навантаження попри всі суглоби збільшуються. Перед тим як бігати все ж таки варто кріпити колінні суглоби, зміцнити поперековий відділ і тд.

Чи правда буде достатньо лише кардіо, чи все ж таки ні?

Навіть якщо ви почали або бігати, або ходити, це ще не означає що ви спалює жир, т.к. кардіо це спалювання тих калорій, які ви наїли напередодні, тут важливо розуміти скільки калорій ми наїли, і щоб худнути важливо вирахувати наші калорії. Хоч і доведеться витратитися на кухонні ваги, але це того варте. Якщо думаєте обійтися без них, і просто їсти те саме, що і люди які худнуть, то навіть не починайте так робити. Харчування має бути індивідуально для кожного, залежно від зростання, ваги та віку.

Біг чи хочба? Що краще насправді?

Коли бігати?

Також важливо розуміти в який час бігати або ходити, якщо ви пробіжіть або походите, а потім смачно поїдьте картоплі з м’ясом, то ви даремно витратили свій час! Калорії до вас повернуться назад. А от якщо ви зробили кардіо, а потім поїсте здорової їжі, то кардіо прискориться.

Що ж ефективніше, хотьба або біг?

Як думаєте, хоч чи бігом ви спалите більше калорій? Давайте розберемо це з прикладу. За 30 хвилин бігу людина спалює близько 300 кілокалорій, тоді як ходьба спалює 400 кілокалорій за 1 годину. Справа просто в часі, який ви приділите собі та своєму тілу. Я думаю багато хто помітив, що після бігу тіло більш втомлене, ніж після ходьби, тому, якщо ви так само як і я не любите монотонний біг, то знайдіть собі годинку для самих себе і просто сходіть погуляти хоча б годину. Дуже важливо розуміти, що під час інтенсивної ходьби, а якщо ще й повісити важкий рюкзак собі на спину, то можна буде спалити калорій за годину значно більше, ніж за 30 хвилин бігу. Якщо ви не хочете бігати великі відстані, то можете з’єднати хочбу з бігом, почали йти, і потім різко побігли, зупинилися і знову йдемо, не обов’язково бігти, коли вам не в моготу, ви повинні радіти з того, що робите, а не думати про тому, коли це закінчиться.

Related posts

Leave a Comment