Правильне харчування

Просто осіння стаття вихідного дня…

Доброго дня всім!

Є в осені початкової коротка, але чудова пора – весь день коштує як би кришталевий і променисті вечора. Порожніє повітря, птахів не чутно більш, але далеко ще до перших зимових бур, і ллється чиста і тепла блакить на відпочивальники поле... (Ф. Тютчев)

Урожай плодових вже прибрано, лише калина з горобиною, так барбарис ще стоять ошатними під убором своїх плодів:

В дитинстві я любила цукерки “Барбарис” за їх свіжість і легку кислинку, але ніколи не бачила ні самого дерева, ні тим більше плодів. А тепер стоїть у нас в саду красень барбарис і манить своїм частуванням птахів. Літра два-три ягід я щороку збираю для чаю і для плову, а решта – це зимовий ласощі лісових птахів.

Клен знову тче килим на газоні з жовтих і червоних листя:

У палісаднику ще стоять жоржини, прикриті будинком від північних вітрів:

Квітники на ділянці вже прибрані, стоять лише найстійкіші і не бояться заморозків: ешшольція, петунія, флокси, молочай, мімоза, гарцинія, айстри та хризантеми, братки заховались під кущі курильського чаю і досі пустотливо поглядають-радіють кожному деньку.

На столі тепер завжди ваза з фруктами:

Фрукти тепер майже кожен день в меню: запікаю з корицею, печу штруделі яблучні, вівсяну кашу варю тепер завжди з яблуками, вони ж додають смакових відтінків в салатах, грушевий компот – улюблений напій і так далі, і так далі. Хвостики тепер їдять не будь яблучко, яке їм запропонують, а вибирають солодкі сорти: хрумкают ними за милу душу.

Ось така лірика осіннього денечка, самого що ні на є рядового в низці інших осінніх днів.

А проза дня – прозаїчніше не буває:

  • Мені не подобається цей наш поточний марафон: намагаючись уберегтися від обмежень, я йду від духа Марафону. Це у нас вже 44-й день Марафону. А я дуже і дуже багато важливого матеріалу для зниження ваги не знаю ЯК піднести.
  • Ось і вчорашня стаття про чаях, абсолютно ні про чемная (вибачте за таке слово, ну ні про ніж вона) – під обмеженням, і позавчорашня, і позазавчерашняя і так далі.
  • Обмежені статті читають менше тисячі осіб, більшість не бачить і не знаходить. Руки опускаються. Ті, хто не бачить статті, ображаються, запитують чому у мене так. Я вже і не відповідаю їм набридло з повідомлення в повідомлення одне й те ж писати.

Напевно, я прикрию цей Марафон, щоб зовсім не зіпсувати враження від нього.

Вже зараз подумую над Зимовим, передноворічним, який почнеться з середини жовтня, щоб встигнути завершитися до Нового року.

Обмірковую вести його за всіма правилами Марафону – із завданнями з вашими звітами, з розборами, з меню, з порадами та корисною інформацією.

Статті, звичайно, будуть і буде вам, дорогі марафонці, де спілкуватися, але я перестану називати їх марафонським статтями: ну немає тут того, ЯКИМ Марафон повинен бути.

Мене це обтяжує, хвилює, турбує – загалом, я ж, дівчатка Козеріг по знаку народження, мною керує досить похмура планета Сатурн. Це серйозна і сувора планета, мені, Козерожке, з нею дуже і дуже непросто: загалом, нудьгую сьогодні осінньою нудьгою.

А мені літати, а мені літати ОХОТА!

Вже я й гуляла сьогодні з хвостиками два рази – не допомагає, і в’язала – відклала фільм про хоббіта дивилася – вимкнула, з чоловіком два рази намагалася посваритися – не вийшло, шарлотку спекла – одна майже половину З’ЇЛА! та ще й з молоком! Але сьогодні неділя – МОЖНА! Заспокоюю себе.

Загалом-то, дорогі мої, стаття у мене сьогодні про те, що мене знову три дні не буде – справи і справи всякі накопичилися: ви вже мене не втрачайте, добре? Якщо вийде, то для вашого спілкування буду короткі статті розміщувати. Домовилися? А то як ви без нашого клубу за інтересами будете-то?

Але підведу підсумок все одно оптимістично: осінь – це індикатор! Один побачить дощ і сльота, інший – красивий жовтий лист!

Красивих осінніх букетів вам, дорогі марафонці! А це мій осінній букет з молочаю і мімози прикрашає у свій черга наш обідній стіл:

Букети осінніх квітів своєю чергою займають своє місце в будинку, наповнюючи його свіжістю і фарбами.

А я наостанок додам фарб осені із шарфа, який плету собі для прогулянок з хвостиками:

І в самому кінці статті, дорогі мої, прошу ставити лайки, якщо вам сподобалася моя стаття, і обов’язково переглядати рекламу – це ваша плата за мій труд і ваша підтримка мене в дзене.

А я на цьому прощаюся і всім бажаю здоров’я!

Канал на Ютуб “Пані, давайте худнути разом” – це тут:

Мої статті можна прочитати в ОК : ВКонтакте: Instagram: Litvinenko_tatyana1963

  • Нагадую, що мої статті носять інформаційний, ознайомчий характер і не є рекомендаціями.
  • При возникновении дискомфорта при смене питания и образа жизни, ОСТАНОВИТЕСЬ и ОБЯЗАТЕЛЬНО обратитесь за консультацией к врачу-специалисту!
  • Берегите своё здоровье!

С уважением, Татьяна!

Related posts

Leave a Comment