Материнство

З красеня-шатена в «дідуся», інші габарити, інші форми, але талант і чарівність залишилися: актор петро красилів

Вісімнадцять років тому Петро Красилів зіграв красеня Михайла Рєпніна в популярному серіалі «Бідна Настя» і відразу ж полюбився глядачам, а особливо глядачкам. А вже після народного серіалу «Не родись вродливою» красень – шатен увійшов у десятку популярних молодих акторів російського кіно або, як зараз прийнято називати, – став се-з-символом.

Але час йде, і все змінюється. Тільки глядач не завжди готовий прийняти зміни до своїх колишніх кумирів, хоче завжди бачити їх молодими, стрункими і красивими.

Кадр їх серіалу «Бідна Настя»

Петро москвич, з трьох років ріс без батька. Мама майбутнього артиста працювала в цирку – була секретарем Юрія Нікуліна.·Ще дошкільням він став відвідувати секцію фігурного катання і займався там шість років.

У п’ятому класі вчителька літератури запросила Петю в шкільний театральний гурток. Свою першу роль він зіграв у виставі «Дракон» за Шварцом, і підліток зрозумів, ким би він хотів стати актором. Після восьмого класу Петро перейшов в театральний клас 123-ї московської школи, але там не «потягнув» загальноосвітні предмети і повернувся в свою рідну школу і театральний гурток.

Там, на одному із занять Петро привернув увагу Бориса Голубовського, який запросив його в театральний коледж при Гітісі відразу на другий курс. Закінчивши коледж, Петро Красилів вступив у славнозвісну «Щуку».

Петро Красилів в молодості. Фото з відкритих джерел.

Творчість

Після закінчення Щукінського училища актор працював у кількох театрах: Театрі Радянської армії, «Сфері», «Ленкомі», Російському Академічному Молодіжному Театрі. Вистава «Ераст Фандорін» в РАМТе став для Петра Красилова знаковим. За іскрометне виконання головної ролі в цій постановці актор отримав премію «Чайка». Потім були ролі в спектаклях «Червоне і чорне», «Капітанська дочка» та інші.

Петро Красилів в молодості. Фото з відкритих джерел.

Красивий, талановитий актор мріяв зніматися в кіно, але всі його спроби були безуспішні. Нарешті, в 2003 році після перших же спроб Красилова затвердили на роль князя Михайла Рєпніна в серіал «Бідна Настя». Серіал полюбився багатьом глядачам, а молоді, красиві актори придбали широку популярність. Петро Красилів зіграв роль гідно і відразу ж був зведений у ранг се-кс – символів.

Кадр їх серіалу «Бідна Настя»

На хвилі популярності проекту “”Бідна Настя”” актор зіграв ще в одному телепроекті – “Гріхи батьків”.

Кадр їх серіалу “Гріхи батьків», 2004.

Ще один народний серіал – “Не родись красивою”, і Роман Малиновський у виконанні Красилова став одним з улюблених його персонажів.

Його харизматичний, симпатичний серцеїд Малиновський привернув до себе увагу глядачів і привніс “в серіал цікаву родзинку, частку легкості і щирих посмішок”.

Кадр із серіалу “Не родись красивою”, 2005.Кадр із серіалу “Не родись красивою”, 2005.

Потім були ситком «Все змішалося у домі» (2006), фільм «Пиріжки з картоплею» (2007), «Друге дихання» (2008), комедія «Звідки беруться діти», мюзикл «Королева льоду». У всіх перерахованих картинах Петро Красилів виконав головні ролі.

Кадр з мюзиклу “Королева льоду”.

Після 2010 року головних ролей у актора стало менше : бізнесмен Воронцов у трагікомедії «Варення з сакури», участь серіалах «Гончі 4» і «Записки експедитора Таємної канцелярії 2», майор МУРа в мелодрамі «Здивуй мене», робота в серіалах «моя Матуся» і «Жити далі» та інші малопомітні ролі.

В останні роки Петро Красилів практично перестав з’являтися на екранах, вважаючи за краще роботу в театрі.

Петро Красилів в театральній постановці.Петро Красилів в театральній постановці.

Особисте життя

З Наталею Селіванової, матір’ю сина Івана, Петро познайомився, коли працював у Театрі Радянської армії, а Наталя в театрі «Сфера». Вони прожили в цивільному шлюбі два роки і розлучилася.

Актриса пізніше ділилася в інтерв’ю, що для неї догляд Петра був ударом, але боротися за нього вона не стала:

«Марні будь-які спроби, якщо людина вже прийняв рішення, це був його вибір. Значить, він вартий тієї жінки, з якою зараз живе. Але я абсолютно впевнена, що, якщо б моя кар’єра пішла на зліт, ми б досі були разом. Я Петі давала повну свободу, довіряла йому, як собі. Я відчувала його єдиним з собою цілим, він був як моя нога або рука. Якщо чесно, він розбив мені життя. Я вже не кажу про Ваню, якого він позбавив батька. І в цьому повторив власну долю, адже він теж виріс без батька. Я не можу уявити, як можна було так вчинити зі своєю дитиною. Хоча жити з нелюбою теж складно».

Наталія Селіванова з сином Іваном. Фото з відкритих джерел.

Причиною розставання пари стала нова любовь актора – Ірина Шебеко, тоді ще студенткою Гітісу. Познайомилися вони на зйомках серіалу «Не родись красивою». Після народження дочки Саші актриса перестала зніматися в кіно, присвятивши себе родині.

Петро Красилів та Ірина Шебеко. Фото з відкритих джерел. Фото з відкритих джерел.

Після 16 років шлюбу Ірина і Петро офіційно розлучилися. Ще до розлучення Ірина Шебеко поїхала в Лос-Анджелес разом з 15-річною донькою Сашею, щоб вивчитися на

Після переїзду дружини в іншу країну Петро почав спілкуватися з Наталією Селіванової та їхнім спільним сином Ванею. До цього Петро практично не брав участі у вихованні Вані, за чутками Ірина була проти спілкування чоловіка з сином. За словами актора “непорозуміння між ними залишилися в минулому”. Зараз Іван з задоволенням і досить успішно займається фігурним катанням.

В останні роки відомий артист перестав з’являтися на екранах, але дуже затребуваний в театрі. В інтерв’ю з Тетяною Устиновою Петро Красилів поділився:

«То у мене часу немає, то чи не хочуть мене знімати. Просто колись давним-давно, років п’ять тому, я був одним, зараз я інший. У мене інші габарити, інші форми. А пам’ятають мене струнким хлопцем. Мене не лякає перехід з одного амплуа в інше, для мене це, як для актора, цікавіше. Але стереотипи є, і мене люблять таким, яким я був в серіалах «Бідна Настя» або «Не родись красивою».

Фото з відкритих джерел.

Фото з відкритих джерел.

У свої 44 роки актор “мріє грати саме тих персонажів, які повністю відповідають його віку і моральному стану, відрікшись від цинічних молодих героїв, які давно залишилися в минулому”.

Нам залишається побажати Петру Красилову, щоб його бажання здійснилося, і він міг порадувати глядачів в нових ролях – вже як “чоловік в самому соку”, і, за образним висловом Чехова:

“.тобто не був ні молодий, ні старий, любив добре поїсти, випити і похвалити минуле, злегка задихалася при ходьбі.Рухи і голос його були спокійні, плавні, впевнені, як у людини, який відмінно знає, що він вже вибився на справжню дорогу, що у нього є певна справа, певний шматок хліба, певний погляд на речі.».

Ставте лайки та підписуйтесь на канал, якщо вам сподобалася стаття. Поділіться своїми коментарями.

Дякую за перегляд, до нових зустрічей!

Related posts

Leave a Comment