Тварини

Бахадазавр: його описали лише в 2019 році і вразив громадськість. Дивні шипи виявилися геніальним винаходом природи

Я не спав цю ніч. Мене мучив питання: яку музику слухали динозаври? Поглиблене дослідження інтернету не дав мені відповіді: я не знайшов жодної музичної групи рептилій! Зате я познайомився з бахадазавром, самим панківським панком Південної Америки!

Йдуть творити музику. Ну, або займатися вандалізмом. З цими підлітками ніколи не вгадаєш.

Навіть якщо ви досвідчений динозавровед, ви могли пропустити інформацію про цього рептилоида. І це нормально, адже він був представлений громадськості лише в 2019 році. Похованого панку знайшли в мінеральних відкладах, відповідних пізнього крейдяного періоду. Судячи з усього, тварина просто утопла в бруду на березі однієї з численних річок.

Там, де застрягли німецькі танки вільно пройдуть рептилоидні панки!

Від тушки залишилося небагато. Вузький невеликий череп і шия з величезними відростками хребта. Але цього виявилося достатньо, щоб палеонтологи нашкребли цікавої інформації. За допомогою шаманства високоточними приладами і медитації над комп’ютерними симуляціями вони з’ясували, що бахадазавр був родичем амаргозавра, теж шипастого травоїдного південноамериканського ящера. Судячи з усього, животини перебували в одній ваговій категорії: 9-12 метрів в довжину і до 4 тонн біомаси. Тільки у нашого героя ірокез був спрямований уперед, а його найближчого родича – назад.

«Дорогенька, спрямовані назад шипи безнадійно застаріли.»

Згідно з усталеним теоріям, спинні шипи можуть бути призначені для однієї з 4 речей.

1. Між ними може бути натягнутий «парус» з шкіри, і тоді він перетворювався в потужний радіатор, який відводить і накопичує тепло.

2. Кістяні вирости можуть служити каркасом для здоровенного жирохранилища на випадок голодних часів.

3. Здоровенні шипи змушують хижаків сто разів подумати, перш ніж один раз вкусити.

4. Такий хаєр просто виглядають круто! Причому як на наш погляд, і на погляд самок бахадазавра.

Якщо нас читають рок-музиканти: я знайшов обкладинку для нового альбому!

А потім бахадазавр взяв і зіпсував відразу 2 версії. При такому положенні шипів парус або горб повинні були нависати над черепушкой бідного ящера. Зате для захисту вони підходять просто чудово. Коли тварина нахилялася до землі і їла жорсткі папороті, шипи прикривали її зверху. Хижак, що спробує вкусити травоїдного за череп або шию, напорется на міцні кістяні вирости і миттю передумає.

Напоротися міг не тільки хижак, але і родич в боротьбі за увагу протилежної статі.

Це означає, що причесон був потрібен бахадазавру не заради краси, а тільки для практичної користі. Який же він панк після цього? Я розчарований в цьому дінозавра, він лише мимикровал під субкультуру, не розуміючи її суть. Може, тому він і вимерло?

З вами була

Палець вгору, підписка – неоціненна підтримка нашої праці.

|

Related posts

Leave a Comment