Тренування

Що таке barre-фітнес

Barre-фітнес – один з ефективних способів вдосконалення свого тіла, де головним елементом занять є – балетний верстат. Сьогодні ми ближче познайомимося з цим незвичайним напрямком світу з фітнесу, а також дізнаємося про користь таких тренувань.

Що таке barre-фітнес та його плюси

Отже, barre-фітнес – це комплекс, що включає в себе більше 140 спеціально розроблених вправ, виконуваних на балетному верстаті з використанням легких гантелей, м’ячів і гумок. Тренування включає в себе елементи , балету, йоги.

Розробила дану систему занять німецька балерина Лотте Берк (в кінці 1950 р.). Балерина отримала травму, і тому вирішила створити особливий комплекс вправ, який би допомагав не тільки відновлюватися після отримання спортивних травм, але і тримати себе в формі, а також зберігати рельєфи тіла навіть без щоденних балетних тренувань.

Поставлена задача була виконана і barre-фітнес став тією тренуванням, яка ідеально підходить як в лікувальних цілях, так і в цілях створення рельєфного тіла.

Плюси методу barre:

За годину занять можна спалити більше 500 ккал;

Формує гарну поставу;

Сприяє створенню рельєфу на тілі (рельєфні ноги, видимі кубики преса, підтягнуті сідниці і т. д.);

Ретельне пророблення кожної групи м’язів;

Регулярні заняття допомагають позбавитися від зайвого жиру за короткий період часу;

Тіло стане гнучким і пластичним;

Тренування корисні при болях у спині;

Підвищує ;

Підходить для кожного, незалежно від рівня підготовки.

Barre-фітнес вправи

Ми підготували для вас 5 ефективних вправ фітнес барре, які можна виконувати вдома:

1. Вправа зі стільцем. Встаємо рівне, обома руками тримаємося за спинку стільця, потім присідаємо на одній нозі, а при підйомі робимо мах другою ногою. Виконуємо 2 підходи по 20-25 разів на кожну ногу. 2. Вправа зі стільцем 2. Тримаємося за спинку стільця, спина рівна, потім встаємо на носочки і виконуємо пріседи «пліє» у повільному темпі. Робимо 3 підходи по 15 разів. Важливо: необхідно опуститися якомога нижче.3. Вправа зі стільцем 3. Встаємо рівне, руками тримаємося за спинку стільця, потім робимо мах ногою назад (як можна вище) і одночасно прогибаем спину. Затримуємося в такому положенні на 30-60 секунд. Повторюємо по 7-10 разів з кожною ногою.4. Вправу з будь-опорою. Встаємо у будь-якої опори, наприклад, у стіни. Піднімаємо руки вгору (як би тягнемося), потім злегка відводимо праву ногу назад, потім вправо. Повторюємо з іншою ногою. Виконуємо по 20-25 разів на кожну ногу.5. Вправа біля стола або зі стільцем. Тримаємося за край столу чи за спинку стільця, потім встаємо на носочки (ноги стоять близько один до одного), потім потихеньку опускаємося вниз, затримуємося в такому положенні на 10-15 секунд, повільно піднімаємося і повторюємо ще 9 раз (тобто всього необхідно зробити не менше 10 разів).

На перший погляд, дані вправи можуть здатися досить легкою, але насправді це не так. Навантаження хоч і невелика, зате ефективна.

Related posts

Leave a Comment