Тренування

Про що писати фітнес-інструктора в instagram? 26 питань для вмісту

Повертаюся з підбіркою тим для тренерів і фітнес інструкторів. Грамотний контент допоможе тренеру показати свою експертність і залучити його аккаунт нових передплатників.

 1. Введіть рубрику, в якій будете розповідати про наукові відкриття, що стосуються здоров’я і спорту. Це цікаво і незвично.
 2. В постах необхідно проявляти свою експертність, тому розповідайте про користь тих чи інших вправ, нюанси техніки і здоровому харчуванні.
 3. Якщо мова зайшла про харчуванні, можна ввести в свій контент рубрики з корисними рецептами, їх можна робити в форматі відео. Окремою рубрикою можна вивести пости про спортивному харчуванні: склад, марки, правила приймання, протипоказання і т. п.
 4. Звичайно, великий блок контенту займають самі вправи. Гарно зняті навчальні відеоролики підвищують залучення аудиторії. Це можуть бути короткі вправа на певні групи м’язів, ранкова зарядка, розтяжка, силові. Також у форматі IGTV в instagram можна записувати повноцінні тренування на всі групи м’язів.
 5. Окремо варто публікувати ролики, в яких тренер показує правильність виконання тієї чи іншої вправи.
 6. Мотиваційний контент підтримає ваших читачів у важку хвилину, коли хочеться зірватися або кинути тренування. Тут можуть бути ваші особисті роздуми на тему того, чому варто продовжувати, навіть якщо здається, що сили закінчуються. Добре зайдуть мотиваційні цитати,які спонукають фрази, історії сильних особистостей, надихаючі результати ваших підопічних.
 7. До/після форматі
 8. Опублікуйте гайд для новачків. Часто людям буває ніяково навіть зайти в фітнес зал, якщо в них, наприклад, є зайва вага. Тому має сенс розповідати про те, як вести себе в тренажерному залі, до кого можна звернутися, чи варто брати з собою воду, як правильно займатися на тому чи іншому тренажері і т. д.
 9. Зробіть серію публікацій питання/відповідь. Зберіть питання, які найчастіше задають на тренуванні, і дайте на них свій коментар.
 10. Згадайте, як на вас вплинув карантин, який вихід із ситуації ви знайшли, як освоювали онлайн трансляції, як нудьгували по залу, живим тренувань, живому спілкуванню. Напишіть, чого вас навчила ця криза.
 11. Розкажіть, як ви прийшли у спорт, і як у зв’язку з цим змінилося ваше життя.
 12. Якщо ви брали участь у змаганнях, поділіться
 13. Проведіть прямий ефір зі своїм клієнтом, перетворення якого ви вклали багато сил і часу. Поділіться історією його успіху. Перед ефіром напишіть пост-анонс, в якому ви можете запропонувати передплатникам поставити гостю запитання.
 14. Напишіть, як правильно вибрати тренера, на що варто звертати увагу.
 15. Зробіть серіал з публікацій про одного з ваших підопічних. Діліться його успіхами на шляху до заповітної мети. Такий формат буде тримати в тонусі увагу передплатників.
 16. Проводите фітнес-челленджи, запрошуйте передплатників їх підтримати, запропонуйте вашим читачам тиждень планки, віджимань, присідань і т. п. Це об’єднує і задає потрібний ритм.
 17. Напишіть про зручною спортивному одязі та взутті. Як ви вибираєте екіпіровку для себе.
 18. Зробіть огляд фітнес інвентарю, який можна використовувати вдома: роли, фітнес м’ячі, еластичні стрічки і т. п.
 19. Розкажіть, які програми для спорту стоять у вас на смартфоні. Періодично робіть огляди нових програм і додатків.
 20. Як організувати спортзал у себе вдома. Дайте кілька практичних порад.
 21. Як ставити спортивні цілі і йти до них. Напишіть про те, яких нюансів не знають новачки, і чому багато закидають заняття спортом.
 22. Згадайте цікаві випадки з вашої практики, забавних клієнтів, ситуації, які змусили вас здивуватися або посміятися.
 23. Зробіть публікацію із серії “Шкідливі поради”. Виглядає кумедно і читається легко.
 24. Опишіть типовий день зі свого життя.
 25. Розкажіть клієнтові, чому йому потрібно вибрати саме вас.
 26. Попереду довгі свята. Напишіть пост про те, як прийти у форму після багатоденних вихідних і як не зірвати режим, коли навколо стільки спокус.

Related posts

Leave a Comment