Дитинство

Татусь, базіка і “той, що з манікюром”. Суддями нового сезону шоу “голос. Діти” стали баста, гагаріна та єгор крід

Наставниками нового сезону шоу “Голос. Діти”, який стартує вже 11 лютого, стали Баста, Єгор Крід, а місце Світлани Лободи посіла Поліна Гагаріна.

Дітям, до яких повернуться наставники, складний вибір. З одного боку, Баста, якого обожнюють, напевно, всі діти, з іншого, Поліна Гагаріна, яка не всім глядачам подобається в якості наставника. Ну і Єгор Крід. Чесно кажучи, останнім часом хлопець не в формі, хітів не видає, ноги почав фарбувати в чорний, зате завжди в курсі останніх модних в музиці трендів і взагалі меломан.

Баста

Коли Баста вперше прийшов у шоу, багато поставилися до цього скептично. Мовляв, так що він може? Він, напевно, і розмовляти нормально не вміє. Однак артист показав себе не тільки професіоналом у своїй справі, але і тактовною людиною. Василь однаково ввічливо спілкується з дорослими та дітьми, завжди по справі коментує виступи учасників та не видає зайвих сумбурних емоцій. До маленьких ж артистам Баста виявляє практично батьківську турботу. За це, власне, його так сильно полюбили.

Басту полюбили за тактовність і слушні поради

Номери, які він ставить своїм підопічним, завжди актуальні і заходять на ура. Причому, Баста любить експериментувати і не акцентує увагу виключно на хіп-хопі. В 7 сезоні учениця Басти Олеся Казаченко стала переможницею шоу, а у 8 сезоні артист був визнаний кращим наставником.

Поліна Гагаріна

Тут сталася зворотна ситуація. Поліну дуже чекали з журі, проте дівчина не змогла витримати конкуренції з Пелагеєю. Співачку часто порівнювали з попередницею, лаяли за зайву емоційність і багатослівність ні про що. Звичайно, за кілька сезонів до неї звикли, так і Поліна зросла, але перше враження було не дуже.

Що стосується дітей, вони її, звичайно, люблять за шикарний голос і проникливі пісні, інакше в команду до неї вже давно перестали приходити. Поліна міла, талановита і реально може багато дати в плані вокалу своїм учням, так як постійно працює над собою. Головне, щоб вона взагалі знайшла час на хлопців. Графік дівчата завжди досить щільний. Хіба що ковид допоможе.

Поліна стала наставником 9 сезону шоу “Голос. Діти”

Сама Поліна щаслива, що знову в розкішному кріслі.

– Завтра приступаємо до зйомок нового, 9 сезону шоу «Голос. Діти», і я щаслива знову опинитися наставницею, – поділилася радістю співачка. – Цей проект мене по-справжньому надихає, я концентруюся і намагаюся зібрати воєдино всі професійні навички і знання, щоб поділитися ними з дітьми. Попереду стільки творчих днів, музики, свята і емоційних моментів! І найголовніше, талановитих і безстрашних дітей, яких зовсім скоро ви побачите і почуєте на сліпих прослуховуваннях!

Єгор Крід

Єгор Крід – цей той чоловік, який завжди на хвилі з молоддю. Нехай хітів він поки не випускає, але в струмені. Ось і на “Євробачення” може поїхати. Діти, можливо, його не знають, зараз у них в тренді Даня Милохин, але підлітки – дуже навіть в курсі, хто такий Крід. Кілька років тому з кожного праски звучало “О Боже мама, мама я сходжу з розуму/
Її посмішка, мамо, кругом голова”.

Глядачі відзначають, що Крід здивував у “Голосі”.

Єгор Крід здивував глядачів

– Він настільки стриманий, розумний, не виставляє себе напоказ, дуже тактовний, без зайвих слів, – залишила коментар Lilya K.

– Я вперше дивлюся “Голос. Діти” з-за Єгора Кріда, – заявив той.

Заінтригували, напевно, варто подивитися.

А як вам наставники?

Автор: Оксана Шмідт

Related posts

Leave a Comment