Планети

Топ 5 найкращих книжок про астрономії і космології.

Нас часто в коментарях під статтями просять запропонувати науково-популярну літературу про астрономії і космології. Тому в сьогоднішній статті ми представимо вам топ 5 кращих науково-популярних книг про астрономії і космології.

Книги Стівена Хокінга

Англійський учений Стівен Хокінг став так популярний саме з-за опублікування своїх науково-популярних книг. Майже всі його книги стали бестселерами. Найбільш популярними його бестселери – це “Найкоротша історія часу”, “Теорія Всього”, “Чорні дірки і молоді Всесвіти”, “Великий задум” і багато інших. За ці книги він отримав численні премії й нагороди.

У них просто, живою мовою пояснюються найскладніші моменти і проблеми астрофізики та космології. Книги Стівена Хокінга рекомендують дослідникам, любителям астрономії і всім, хто цікавиться космосом і бажає зрозуміти історію нашого Всесвіту.

Астрофізика з космічною швидкістю

Книга відомого популяризатора науки Нілу Деграсса Тайсона, “Астрофізика з космічною швидкістю”, розповість вам доступним язиком, що ховається за такими гучними термінами, як темна матерія, темна енергія, гравітація, Теорія Великого вибуху і багато інші загадки Всесвіту. Книга розрахована на широке коло читачів без академічних знань і підійде навіть школярам.

Ніл Деграсс Тайсон захоплююче розповідає про складних наукових теоріях, подекуди навіть з гумором, чим ще більше зацікавлює всіх читачів.

Всесвіт. Короткий путівник по простору і часу

Ця книга російського вченого астрофізика і популяризатора науки Сергія Попова. У чотирьох сотнях сторінок вчений коротко розповів про наше Сонце, еволюції зірок, чорних дірах, галактик, Всесвіту в цілому і методи її вивчення.

Як вказує сам автор, ця книга не занадто проста для читача, адже вона пояснює читачеві фізику небесних тіл набагато глибше, ніж це роблять вищезгадані науково-популярні книги, хоча і в той же час не поглиблює його в світ безлічі незрозумілих формул.

Велика історія

У книзі Девіда Крістіана, британського історика, “Велика історія” об’єднані різні дисципліни такі як космологія, фізика, хімія, геологія і навіть біологія. Вони вкладають нам історію відомої частини нашого Всесвіту і самої планети Земля.

Автор став так популярний саме завдяки цій книзі. У ній він представляє читачам новітні узагальнені наукові уявлення про народження та розвитку Всесвіту, Сонячної системи, Землі і людини.

Карта Всесвіту

Автор цієї книги – Приямвада Натараджан – професор фізики і астрономії Єльського університету. В науково-популярній книзі “Карта Всесвіту” учений розповідає про відкриття, що змінили наші уявлення про Всесвіт, історії розвитку наукових теорій, про долі вчених і про те, як людство намагається визначити своє місце у Всесвіті.

Ця книга дає розуміння для всіх, що наука це найкращий спосіб орієнтуватися в нашій Всесвіту і розуміти її. І як справжня карта, наука показує, куди нам рухатися далі.

Автор: Олексій Німчук. Редакція: Федір Карасенко

Ставте палець вгору, щоб бачити у своїй стрічці більше статей про космос і науки!

Підписуйтесь на мій канал тут, а також на мої канали і на . Там ви можете почитати велику кількість цікавих матеріалів, а також задати своє питання. Підтримати наш канал матеріально можна через .

Related posts

Leave a Comment