Любов

Як розвиваються відносини

Всі знають, що відносини повинні розвиватися, йти в глибину. Я кажу про це постійно. При розвитку почуття стають міцнішими, партнери стають духовно ближче один до одного, ми вчимося розуміти себе та іншого, поважати свої і його особисті кордону, і жити в любові, а не за звичкою чи з-за загального побуту, нерухомості. Чим далі ми йдемо в глибину з нашим партнером, тим міцніше між нами зв’язок, тим щасливіше і затишніше ми відчуваємо себе один з одним.

Давайте обговоримо те, як розвиваються стосунки, які і коли проблеми можуть виникати.

Закоханість і зближення

Коли ми закохуємося, хочеться провести кожну вільну хвилинку з об’єктом нашої симпатії. Перебуваючи на роботі, ви пишете повідомлення і з нетерпінням чекаєте відповіді, а у обідня перерва дзвоніть коханому, щоб почути його голос. Розставання приносить чимало переживань, а нова зустріч – це щось яскраве, пристрасне, чуттєве!

Що ви робите на цьому етапі відносин? Ви прагнете бути найкращою в очах партнера, і також бачите тільки найкращі риси в ньому. Ви обидва прагнете стати з ним єдиним цілим, зростися. І це той момент, коли можна дозволити собі трошки злипнутися з чоловіком.

Але при цьому ви повинні пам’ятати: закоханість почне згасати, щоб дати можливість більш глибокого почуття ввійти у ваші відносини. Більш спокійного, усвідомленому, і не обов’язково менш жагучому. І коли це станеться, коли вам обом захочеться трошки відійти в сторону, перервати це зрощення і пильніше подивитися один на одного, не все в партнері може сподобатися.

Саме так настає наступний етап у відносинах. Я б назвала його вирішальним етапом, як ви обидва його пройдете, які отримаєте знання від нього, визначать, чи будете ви далі разом або ці стосунки не мають майбутнього.

Тимчасове духовне розставання

Тимчасове розлучення в кожній парі відбувається в різний час. І це черговий етап у відносинах. Ви можете відчути віддалення партнера (або бажання самої віддалитися від нього) вже через місяць, через півроку або рік.

Ви обидва можете зіткнутися з цим бажанням в різний час, і це теж впливає на розвиток почуттів.

Наприклад, ви все ще перебуваєте в стадії закоханості. Але чоловік раптом відчув бажання віддалитися. Він вже пішов вперед по своїх відчуттях. Йому хочеться трохи повернути собі самого себе, відновити свої особисті кордону після зближення. Побути наодинці з собою, прислухатися до себе, зрозуміти свої почуття, обміркувати щось своє. Коли жінка бачить, що чоловік раптом трішечки відступає, що вона робить? Вона лякається, що раптом стала нецікава йому, що він її розлюбив. Розкриваються ваші підсвідомі страхи, і тут дуже важливий момент відбувається – жінка не дає чоловікові трошки побути одному, і намагається всіма силами ще більше прив’язати його до себе, щоб повернути цю взаємну ейфорію.

А буває й по-іншому: перша жінка прокидається від закоханості і починає більш реальним поглядом оцінювати свого партнера. У цей момент вона дуже часто раптом помічає якісь його звички, риси характеру, які не помічала раніше. І вони можуть почати вас дратувати: ви ж не таким його бачили, не так уявляли ваші стосунки!

Етап у відносинах, пов’язаний з тимчасовим розставанням – це можливість пізнання себе і партнера. Ви можете краще зрозуміти, до чого в цих відносинах ви готові, а до чого – ні. У цей період часто приходить думка, що насправді ця людина не ваш. Ви раптом розумієте, що бачили свого партнера в певному образі, можливо перебільшуючи деякі його риси, і закриваючи очі на негативні моменти. Саме зараз починає накопичуватися негатив один до одного, відбуваються сварки, розмови, спроби зрозуміти, що ж відбулося і як це виправити.

Пам’ятайте: кожна з нас тримає в голові певний образ ідеального чоловіка. І коли чоловік дуже схожий на цей ідеал, ми несвідомо підбиваємо його під цей образ. На етапі духовного розставання ідеали руйнуються, ви бачите людину цього, з реальним характером, звичками, світоглядом, пріоритетами.

Що я рекомендую зробити, якщо ви опинилися на цьому етапі? Головне – це не намагатися повернути чоловіка в рамках свого ідеального образу. Зніміть пріоритетність з відносин, спробуйте розділити свою увагу на інші сфери життя. Поступово ви почнете розуміти, наскільки вам комфортно саме з цим чоловіком, не з чином. Вчіться обговорювати різні моменти невдоволення, говорити про свої переживання і образи, і не забувати вислуховувати і чоловіка. Пам’ятайте, що не всі чоловіки готові безпосередньо обговорити якісь проблеми. Всі ми різні, комусь складно говорити про свої почуття, а комусь простіше.

Чим менше ви будете говорити, замовчувати якісь моменти, тим більше ймовірність, що саме на цьому етапі ви розлучитеся, так і не перейшовши на більш глибокий етап усвідомлених відносин.

Накопичені образи і невисловлені закиди призводять до скандалів і руйнування.

Відносини по-новому

Коли ви, нарешті, зрозумієте себе і свою роль у цих відносинах, прийде розуміння вашого майбутнього. Навчившись у попередньому етапі відносин вирішувати щось разом, долати якісь проблеми, з’явиться розуміння: «Це той чоловік, з яким я точно зможу жити, будувати сім’ю. Ми різні, але у нас є спільні цілі, життєві цінності. Це чоловік для мене».

Коли ви розумієте, що можете йти удвох однією дорогою, ви починаєте будувати плани на спільне майбутнє, обидва вчіться взаємної поваги, враховувати бажання і думки один одного. Ви переходите на більш глибокий рівень довірчих відносин. Якщо на етапі закоханості основою була пристрасть, то зараз першорядною стає духовна близькість. Ви вже не просто коханці, але і в деякій мірі друзі.

На цьому етапі стосунків, який може тривати навіть кілька років, є ймовірність появи бажання стосунків на стороні. Причина дуже проста – пристрасть стає більш спокійною, немає того напруження емоцій, який був етап закоханості. Тому важливо не просто заглиблюватися в побут, але і зберігати певну романтику, підігрівати почуття, влаштовувати чуттєві струсу.

Дівчата, багато хто з вас можуть сказати, що побут дуже вимотує і це неможливо – щось там ще влаштовувати. Повірте, ще й як можна! Так, є певні періоди, коли взагалі ніякої романтики не хочеться. Про це я детальніше розповім в наступній статті. Але все ж не забувайте – ви любите і улюблені. Покажіть чоловікові свої почуття, і він обов’язково відгукнеться! Навіть звичайні домашні справи, зроблені з любов’ю – це відчувається чоловіком, це впливає на атмосферу в сім’ї дуже позитивно.

Пропоную кілька моїх статей про відмінності психології чоловіка і жінки:

А також пропоную вам мій

Завжди рада допомогти вам стати щасливішими!

З любов’ю,

Related posts

Leave a Comment