Любов

Запитаємо у таро, що краще вибрати для вас. Піти або залишитися і продовжувати стосунки

Відносини ускладнилися і ви не знаєте, що робити – продовжувати їх або все кинути і почати нове життя. Цей розклад на колоді Таро допоможе вам прийняти потрібне рішення.

Джерело: Я. Картинки

Як ви знаєте, нічого не відбувається випадково. Якщо ви відкрили цю статтю, значить, доля бажає до вас донести якусь важливу інформацію.

Я підготувала вам загальний розклад. Якщо карти вам не відгукнулися, і ця не ваша ситуація, не турбуйтеся. Пошукайте відповіді на свої питання на моєму каналі, де я публікую багато ворожінь на теми любові і стосунків. Також ви можете замовити у мене персональний розклад.

Переходимо безпосередньо до нашого ворожіння. Подумайте про загадане людину і ваших відносинах з ним. А тепер прочитайте, що вам хочуть сказати карти Таро.

1. Даний ваших відносин

Король мечів. Ваші стосунки зараз переживають не самий кращий етап. Здається, що почуття покинули ваш союз, і ви залишаєтеся разом за звичкою чи з почуття обов’язку. Можливо, чоловік почав пред’являти до вас підвищені вимоги, намагається посилити контроль за вами і вашим життям. Це багато в чому і викликає негатив і бажання вийти з відносин.

Розклад “Піти або залишитися”

2. Хоче партнер зберегти відносини з вами

Десятка чаш. Ваш чоловік при всій зовнішньої холодності і навіть відстороненості, насправді боїться вас втратити і дуже хоче зберегти відносини. Вважає, що ви його справжня половина і тільки поруч з вами йому вдається відчути любов і щастя.

3. Почуття партнера до вас

Старший аркан Місяць. Можливо, зараз складний період у вашого чоловіка, чи йому почало здаватися, що ви охололи до нього і можете піти. Він відчуває серйозні внутрішні переживання і боїться залишитися один. При цьому не може зрозуміти, чому всі його зусилля не приводять до потрібного результату, а навпаки, посилюють напругу між вами.

4. Що вас не влаштовує в стосунках

Старший аркан Сила. У відносинах вас не влаштовують конфлікти і суперечності, які виникають все частіше і частіше. Складно домовитися, ще складніше виявляти життєву і жіночу мудрість, щоб гасити конфлікти. Вам хочеться доводити своєму чоловікові, що ви все можете, зі всім готові впоратися самостійно і легко можете жити незалежно від нього.

5. Як складеться життя з партнером, якщо ви залишитеся у відносинах

Трійка чаш. Якщо ви вирішите дати відносин другий шанс, то швидше за все період поточної кризи зміниться періодом, коли ви обидва навчіться довіряти один одному. Ви почнете знову отримувати задоволення від спілкування.

Карта також вказує, що в майбутньому життя буде насичена різними подіями, новими знайомствами. Все це буде вам задоволення.

6. Як складеться життя з партнером, якщо ви розлучитеся з партнером

П’ятірка жезлів. Якщо ви вирішите вийти з відносин, це в перспективі не принесе радості. Із загаданою партнером не вдасться зберегти нормальні стосунки. Можливо розрив буде болючим і залишить відбиток на все подальше життя. У нових стосунках ви з перших днів будете намагатися відстояти особисті кордону, що буде заважати побудувати гармонійні стосунки з іншим партнером.

7. Порада від карт Таро

Четвірка мечів. Карти радять вам не рубати з плеча. Зараз ви надто емоційно залучені в конфлікти й не можете тверезо і виважено приймати рішення.

Варто взяти паузу. Можливо виїхати на кілька днів на природу або в інше місце, де ви залишитеся з собою наодинці і заспокоївшись, зможете усвідомити все, що відбувається у відносинах, видихнути. Це матиме позитивний вплив і на вас і на відносини в цілому.

На сьогодні все!

Ми відкрили магазин на Ярмарку Майстрів .

А це посилання на наш Ютуб-канал, якщо ви любите.

Related posts

Leave a Comment