Сад та город

Яку саджати розсаду на початку весни

Досвідчені садівники знають, що в березні настає час, коли необхідно висівати багато культур на розсаду. У помірному кліматі краще використовувати розсадний спосіб. Важливо розуміти, який посадковий матеріал використовувати, щоб не витрачати час даремно і отримати хороший урожай. Є загальні стандарти посадки, а також окремі правила в залежності від сортів рослин. Це слід враховувати, вибираючи час для відправки насіння в грунт на розсаду. У кожного сорту свої вимоги до строку.

Томати

У перших числах березня зазвичай висівають індетермінантні сорти томатів. Коли зроблена распикировка, їх потрібно пересадити в парники. Якщо помідори посіяні на початку березня, то пересадка повинна бути в парники з підігрівом. Якщо процедура відбулася в середині березня або в кінці місяця, то підійде теплиця без опалення. Для сортів необмеженого зростання характерний тривалий вегетаційний термін. Основне гідність сортів у великих плодах і високої врожайності.

Перець

На початку весни висівають насіння в більш холодному кліматі. Слід врахувати термін посадки сіянців у відкритий грунт. Не варто довго тримати розсаду, в іншому випадку їй буде складніше звикнути до нових умов. Рекомендується виконувати посадку на зростаючу місяць. Насіння перцю досить довгий час сидять у землі і повільно ростуть.

Капуста

Ранню капусту садять 10-15 березня. Через 10 днів можна побачити перші паростки. Сіянці стають міцними протягом 45 діб. Пересаджувати розсаду на грядки рекомендується через 2 місяці після висаджування садивного матеріалу. Через 90-100 доби після посадки на грядки можна знімати перший урожай.

Буряк

Овоч висівають в березні, тільки якщо потім планують садити розсаду в закритий грунт. На відкриті грядки буряк садять у квітні. Рослина чутливе до холоду.

Баклажани

До 15 березня можна висіяти баклажани. Їм необхідно досвечивание, у тому числі в нічний час.

Якщо вирощування буде в закритому грунті, то посів насіння виконують з 1 по 10 березня. Якщо планується висадка культури на відкриті грядки, то посів краще робити в кінці березня. Рослина міцніє через півтора місяці.

Зелень

Петрушка, кріп, селера, шпинат також потрібно висіяти у березні. При появі перших паростків ємності слід перенести у світле місце вдома.

Квіти

Петунію висівають в березні, а в травні її потрібно пересадити на клумбу. Чорнобривці також садять розсадним способом. Дзвіночки висівають у березні для розсади, у червні їх садять у відкритий грунт. Колеуси висівають в перших числах березня, через 2 місяці вони готові для пересадки на відкриту територію.

Related posts

Leave a Comment