Материнство

Чим зайнятися в декреті до пологів

Зараз багато майбутні мами звикли до шаленого ритму. Правда період самоізоляції призвів до того, що багатьом довелося зупинитися).

Збільшення терміну вагітності змушує так чи інакше жінок сповільнюватися, більше відпочивати, приділяти увагу своєму тілу і самопочуттю. Навіть при внутрішньому бажанні жінки кудись бігти.

Пропоную розглянути цікаві заняття, якими цілком можна зайнятися в нашому цікавому положенні:

– Рукоділля. Пам’ятаю в першу вагітність мене прямо потягнуло на творчість. Спочатку я пошила сумку з гобелена, потім почала в’язати речі для себе і для майбутнього малюка. Навіть пазл збирала.

– Спорт. Особисто я займалася у всі 3 вагітності йогою і багато гуляла. Взагалі я завжди дуже любила гуляти пішки і йога не стала для мене перешкодою. Йога для мене це віддушина, можливість переключити свій неспокійний розум від повсякденних справ на себе, на своє тіло. Йога, дихання, медитація – це ще і прекрасна підготовка до пологів.

– Приділяйте більше уваги сім’ї та рідним. Це прекрасний час, щоб стати ближче і почати краще розуміти один одного. У період вагітності взагалі підвищується чутливість і зростає кількість окситоцину в організмі (я у всі вагітності відчувала на собі). Окситацин відповідає за наше прояв любові, ніжності, ласки і бажання подбати.

– Приготуйте що-небудь смачне і цікаве. Може як раз зараз ви розкриєте в собі талант пекаря або кулінара. Смакові рецептори загострюються і так хочеться чогось новенького. І це цілком можна зробити самій!

Пиріг на швидку руку в період самоізоляції

– Можна почати малювати або творити що-небудь цікаве свими руками. Творчість розслабляє, заспокоює, утихомирює. Малювати можна що завгодно: пейзажі, замальовки або навіть мандали. Мандали дуже сприятливі і можуть служити навіть настроєм на легкі пологи. (Я якось писала про них в одному з попередніх постів).

– Можна зайнятися співом і навіть записатися в студію вокалу. Спів дуже сприятливо для мами і для майбутнього дитини. Вже на ранніх термінах вагітності малюк чує звуки, тому так корисно співати йому колискові або навіть мантри. Навіть пропивание звуків А, О, У, М дуже сприятливо. Ці ж звуки можна проспівувати і в період перейм – вони расслабояют і відволікають.

– Слухайте музику. Прослуховування класичної музики дуже сприятливо. Якісна музика покращує слух і роботу лівого і правого півкуль. Йде прекрасне розвиток дитини в животі у мами. Класична музика корисна для формування здорової особистості.

– Читайте те, що вам подобається і надихає. Можна прочитати про підготовку до пологів, щоб вони пройшли більш усвідомлено і було менше страхів. Страхи під час вагітності стимулюють нас розвиватися і пізнавати нове.

– Дивіться надихаюче кіно. Воно чудово піднімає настрій.

– Займіться самоосвітою. Зараз стільки всього нового, цікавого, що може потім стати в нагоді, коли ви будете вдома з малям. Можливо ви потім взагалі не захочете повертатися в офіс після декрету. Фотографія, дизайн, web-программиирование – всьому цьому можна навчитися зараз навіть не виходячи з дому і це цілком затребувані професії.

– Можна навіть вивчити нову мову. Потім зможете навчити малюка).

– Обов’язково відвідайте курси для майбутніх мам, особливо якщо у вас перша вагітність. Бажано досконально розібратися в процесі пологів. Завдяки цьому, вам буде простіше і спокійніше підійти до процесу народження дитини.

– Займіться фрілансом. Це прекрасний спосіб заробітку для вагітних. Вибирайте те, що у вас виходить особливо добре: малювання, письмо текстів, створення сайтів, переклад текстів. Один з сервісів – це воркзилла. Можна зайти за посиланням: https://work-zilla.com/?ref=3155055

– Напишіть книгу. Якщо у вас зібралося багато постів приблизно на одну тему, то ви цілком можете їх зібрати і об’єднати в книгу. Для початку можна видати електронний варіанти, наприклад в Ридеро. Це буде ваш слід в історії.

Це моя перша книга, яку я написала в декреті

– Подорожуйте. Можна навіть у сусідні міста чи регіони. Звичайно, якщо у вас немає протипоказань. Подорож завжди окрилює, надихає та дарує нові емоції та враження. Вони так необхідні майбутній мамі! Деякі вагітні навіть в гори ходять.

– Спілкуйтеся з іншими вагітними. Наприклад, форуми це справжні скарбниці знань і досвіду. І звичайно спілкуйтеся в реальності.

– Можна почати робити вклади під відсотки. Грошові вкладення – це відмінний спосіб підзаробити. Причому можна почати це робити між справою.

– Насолоджуйтеся своєю вагітністю. Це прекрасний період у житті кожної жінки! Потім, після пологів ви будете частенько про нього згадувати. Так було в мене після 2-х пологів, думаю, що так само буде і зараз після третіх).

– Пройдіться по магазинах або зайдіть в інтернет-магазин і придбайте все необхідне для вашого малюка – ліжечко, коляску або слінг, пелюшки, боді і повзунки, ковдра, все необхідне в пологовий будинок і на виписку. Залиште забобони. Коли у вас все зібрано – вам буде спокійніше.

Related posts

Leave a Comment