Догляд

Керівництво по етапах нанесення косметичних засобів

Жіноче обличчя – своєрідна «вітрина» зовнішності. Саме тому необхідно враховувати етапи догляду за шкірою обличчя при виконанні щоденних косметичних процедур. Адже особа піддається дії зовнішніх і внутрішніх умов.

Неполадки в роботі організму, безсонні ночі, вплив вітру або навпаки – променів сонця, все це немов під копірку відображається на ніжній шкірі. З цієї причини догляд за нею повинен бути систематичним, грамотним і поетапним.

Існують деякі основні, універсальні правила, які діють абсолютно для будь-якого типу шкіри (сюди можна віднести етапи нанесення деяких косметичних засобів). Але решту догляду потрібно підлаштовувати строго під себе.

Ми допоможемо вам розібратися в тому, чого потребує ваша шкіра!

Правила догляду за шкірою обличчя

Для повноцінного, а головне, якісного догляду за шкірою обличчя, варто вибрати все саме необхідне і потрібне для кожного типу шкірних покривів за списком. Доглядає список, загалом, невеликий і включає лише кілька пунктів для щоденного догляду за обличчям. Хоча на перший погляд весь цей комплекс деяким здасться великим і важким для реалізації складного в ньому немає нічого. Головне – намітити кроки, необхідні для шкіри конкретної жінки і рухатися в заданому напрямку цілеспрямовано і систематично.

Дотримуйтесь регулярність

Головний закон краси – необхідність щоденного догляду за шкірою обличчя. Втома, відсутність часу, банальна лінь не повинні вставати на шляху краси і доглянутості. Макіяж неодмінно повинен бути змитий, на шкіру нанесено доглядові засоби, з певною періодичністю проводяться пілінги і маски. Це база. Основа, без якої вид дерми ніколи не стане доглянутим і радує погляд. Саме тому поетапний відхід повинен бути практично «вбитий» в розпорядок дня кожної люблячої жінки.

Наносьте доглядові засоби правильно

Нанесення косметичних засобів вдень і при вечірньому догляді неодмінно повинно проводитися по масажних лініях. Це допоможе косметиці вбратися швидше і уникнути розтягнень дерми, які можуть виникнути у випадку неправильного ходу руху пальців. Основні масажні лінії такі:

  • від підборіддя до мочок вух;
  • від куточків губ до мочок вух;
  • від перенісся до скронь;
  • від зовнішнього кута ока до внутрішнього (руху по верхньому і нижньому століттях);
  • від ключиць до підборіддя вгору по центру шиї;
  • від мочок вух до плечей по боках шиї.

Основні етапи догляду за шкірою обличчя

Основні етапи догляду за шкірою особи такі:

  • очищення;
  • тонізація;
  • зволоження;
  • нанесення крему.

Догляд за шкірою обличчя в домашніх умовах передбачає застосування пілінгів і масок. Але ці етапи вважаються періодичними, оскільки не виконуються щодня.

Очищення шкіри

Первинний етап повноцінного щоденного догляду за обличчям – це очищення шкіри. Пил, косметика, шкірне сало, токсичні речовини сучасної навколишнього середовища з готовністю забивають пори особи практично кожну хвилину. Зрозуміло, всі накопичені за день надмірності потрібно видаляти. Інакше на обличчі з великою часткою ймовірності виникнуть комедони (чорні точки), прищі, запалення та інші дрібні і великі неприємності. З цієї причини очищення дерми має бути ретельним і регулярним.

Тонізація

Дотримуючись уходовую послідовність, за очищенням йде процес тонізації. Тоніки усувають з лиця залишки очисній косметики і надають шкірі свіжий вигляд. Тонік сприяє звуженню пор, клітинного оновлення, відновлення кислотного балансу і зняттю запалень.

Зволоження особи

Догляд за обличчям не буде вважатися завершеним, якщо особа не зволоженими. Домогтися цього можна застосовуючи зволожуючі креми, спреї та лосьйони. Вони допоможуть відновити водний баланс шкіри.

Як нанести крем на обличчя?

Крем, підібраний з урахуванням типажу шкіри, підходить в якості уходового кошти на кожен день. Дуже важливо наносити косметичний засіб правильно. Тоді воно матиме кращий ефект. Виконавши інші попередні стадії базового догляду, можна приступати до розподілу крему по обличчю.

Невелику кількість крему видавлюють на долоню. Обережними рухами розподіляють засіб. Залишають крем до повного вбирання. Залишки розтирають по поверхні рук.

Важливо! Не потрібно економити на кількості кошти, але і наносити його надто багато не варто.

Послідовність догляду за шкірою особи в популярних питаннях

Сучасна людина дуже рухливий. Ми постійно кудись-то прагнемо, біжимо, крокуємо – на автобус, по кар’єрних сходах, до своїх цілям. Так чому б не почати крокувати у напрямку до чудової і молодий шкірі? Тим більше що ці кроки не потребує якихось надмірних зусиль.

Отже, покрокова інструкція до щоденного догляду за обличчям виглядає так:

Крок 1. Вимити руки. До особі торкатися виключно чистими руками.

Крок 2. Зняття макіяжу з очей. Для цієї мети підійде, спеціальний засіб (гідрофільна олія, міцелярна вода), яке потрібно нанести на ватний диск і легкими рухами провести їм уздовж століття, видаляючи залишки макіяжу.

Кінчиками пальців нанести миючий засіб на шкіру обличчя і шиї. Через хвилину змити теплою водою.

Крок 3. Змочити ватний диск тоніком. Акуратно потерти шкіру по масажних лініях.

До речі. Якщо використовується тонік у вигляді спрею – його розпилюють по обличчю і акуратно вбивають в дерму легкими рухами подушечок пальців. Засіб можна розподілити і ватним диском.

Крок 4. Нанесення зволожуючого крему. Цей процес проводять двічі на добу – вранці і ввечері, розподіляючи засіб по масажних лініях.

Важливо! Денний крем наносять за півгодини до виходу на повітря (взимку – за годину), щоб він встиг вбратися. Нічний крем застосовують приблизно за годину до сну.

Якою водою варто вмиватися?

Приводити шкіру обличчя в порядок рекомендується очисними засобами та водою. Але вся вода підійде для такої делікатної процедури? Яку воду краще використовувати?

В ідеалі користуватися фільтрованої водою очищеною від хлору. Але також допустимо вмиватися водопровідною водою. Її контакт з дермою при вмиванні триває не довше кількох секунд, а наноситься слідом тонік нейтралізує дію всіх «некорисних» речовин.

Можна взагалі не обмивати шкіру водою, а робити це мицелярной рідиною або молочком?

Так. Можна. Але після такої процедури потрібно протерти шкіру ватним диском, змоченим у воді або тонік. Це дозволить видалити залишки очищувальних засобів.

Як часто потрібно вмиватися?

Доглядаючи за ніжною шкірою обличчя не можна забувати про щоденному умиванні. Повноцінний догляд за шкірою особи передбачає як мінімум два вмивання – ранкове і вечірнє. Такий підхід дозволить очистити шкіру після сну або трудового дня і підготує її до наступним доглядових етапів.

Чи обов’язково використовувати нічний крем?

Тонкощі процесу догляду за шкірою особи залежать від віку жінки. Зовсім молодим дівчатам наносити нічний крем необов’язково. Достатньо очистити обличчя і застосувати тонік.

Переступивши двадцятип’ятирічний кордон, дамам рекомендується виконувати всі доглядові процедури без винятку.

Чи відрізняється порядок догляду за шкірою обличчя влітку і взимку?

Сезонність у догляді за обличчям також відіграє важливу роль. Догляд за особою в літній період відрізняється від цієї ж процедури взимку. Хоча базова черговість етапів зазвичай зберігається. Взимку варто користуватися захисними засобами, уберегающими шкіру від негативних погодних впливів. Зволожуючий крем наноситься виключно на ніч. Неприпустимо виходити на вулицю одразу ж після нанесення засобу.

Літній догляд спрямований на зволоження дерми. У теплу пору рекомендується частіше наносити маски на натуральній основі: фруктові, глиняні, овочеві і т. д.

Всім потрібно використовувати тонік?

Багато дівчат сумніваються в доцільності застосування тоніка в догляді за обличчям. Але тонік переважно застосовувати всім. Краще вибрати засіб для свого типу шкіри, виконує відповідні функції. Так, по функціональності тоніки діляться на зволожуючі, освіжаючі, в’яжучі, отшелушивающие та інші.

Послідовність дій у догляді за шкірою особи – умова, обов’язкове для виконання. Три основні кроки – очищення, зволоження і тонізація – повинна щоденно робити жінка, рухаючись до доглянутою і молодий шкірі. Регулярність уходових процедур в тандемі з якісними косметичними засобами допоможе досягти приголомшливих результатів.

Related posts

Leave a Comment