Любов

5 рівнів відносин між чоловіком і жінкою. Перевірте себе

Сьогодні хочу розповісти вам про те, як виникає справжня близькість між чоловіком і жінкою.

Отже, рівні відносин:

1. Сексуально-енергетичний.

Зазвичай на цьому рівні знаходяться пари, тільки початківці свої відносини. Навколо цього рівня вони вчаться будувати стосунки. І багато їх рішення відносно один одного продиктовані тим, що вони відчувають пристрасть і взаємний потяг.

Надалі сексуально-енергетичний рівень стає другорядним, але тим не менш, його роль в житті пари залишається важлива.

Це той самий рівень, коли ми наповнюємо кожну клітинку тіла задоволенням. Коли з’являються сили, багато енергії, хочеться танцювати. Від наповненості цього рівня залежить реалізація нашого потенціалу.

2. На фізичному рівні нам подобається як виглядає людина.

Ми зачаровані, і він зачарований нами. Тут ми беремо лупу і пильно розглядаємо партнера. На цьому рівні ми вже турбує рівень доходу чоловіка, його спадковість, коріння. Тут нам стає не байдуже, у якому будинку ми будемо жити, які речі нас будуть оточувати. Ми будуємо плани і мріємо.

3. Рівень емоційної сумісності. Які якості ми готові прийняти і якими ми бачимо ідеальні стосунки. Тут ми задаємося питанням, наскільки нам комфортно з цією людиною. Чи готові ми піти з ним далі. На цьому рівні пари часто розпадаються, тому що розуміють, що незважаючи на перші два рівня сумісності, емоційно вони один одному не підходять.

4. Інтелектуальний рівень.

Готовність розділяти інтереси чоловіка, визнаючи його рішення. Тут важливо визнання чоловіки, захоплення. Готовність йти за чоловіком. Дати йому можливість вирішувати, бути лідером. На цьому рівні відбуваються весілля вже двох свідомих людей, які прийняли це рішення не тому що фізично сумісні або емоційно. А тому що готові підтримувати один одного в житті, тому що відчувають сильну опору і підтримку.

5. Духовний рівень.

Це коли ви любите не за якимись критеріями, причин і т. д. , це коли ви віддаєте, не прагнучи до того, щоб отримати взамін. Але отримуєте любов, віддачу, серце чоловіка. Коли ви відчуваєте щось більше, відчуваєте духовний зв’язок між вами. Цей рівень пари проходять вже будучи зрілою у відносинах. Коли все інше пройдене, пережите, засвоєні уроки життя.

На якому б рівні відносин ви зараз не були, пам’ятайте, що кожна пара проходить свої уроки. І після кожної сварки або розчарування не варто бігти від партнера або закриватися. Якщо ви вибрали людину для життя, то постарайтеся зробити все можливе, щоб ваші стосунки були ресурсними, повними любові і радості! А інакше навіщо вони потрібні?

Читайте також в каналі:

Підписуйтесь на мій , що б ми частіше зустрічалися, у мене ще багато цікавого для вас.

Related posts

Leave a Comment