Любов

Відносини найбільше потрібні чоловікові чи жінці?

Ясна річ, що ніхто не проводив досліджень. Тому все, що буде написано нижче – суто моя думка, яка нікого не хвилює Однак, може зацікавити. Як мінімум, моїх передплатників і передплатниць. Я не дам вам відповідь відразу, це було б не спортивно і не цікаво. Будемо міркувати послідовно.

Навіщо потрібні відносини дівчатам (жінкам)?

Як показала моя практика, для задоволення ряду потреб. У їх числі:

1. Щоб не бути самотньою. Саме не рахуватися, а не бути. Тобто, загалом-то, найчастіше дівчатам не потрібен хтось поруч, їм добре і одним. Але вони залежні від громадської думки (хоча всім наплювати), і вони чомусь піклуються про те, щоб вони здавалися не самотніми і затребуваними.

2. Щоб “застовпити” за собою високорангового самця. І знову ж таки серед подружок виглядати успішною. Якщо її хлопець викликає інтерес у дівчат її оточення, вона відчуває себе задоволеною.

3. Щоб забезпечити своє життя і вирішити свої проблеми. Звичайно, це не про всіх. Але частина дівчат хоче мати життєві гарантії, і не хоче забезпечувати ці гарантії самостійно. Потрібен зовнішній ресурс, на роль якого підійде і звичайний оленя, головне, щоб з баблом. Бо нормальній людині не захочеться вирішувати чужі проблеми і це норма.

4. Для стабільного сексу. Багато дівчат емоційно і фізично здорові настільки, що хочуть сексу. О, диво, чи не так?! І не дуже то полювання зв’язуватися не зрозумій з ким, надійніше мати під рукою нормальний людський статевий член, і чоловіка, що вміє ним користуватися.

5. Для того, щоб розділити свої радості з коханим. Нормальна людина вирішує свої проблеми сам, а радість хоче розділити з тим, кого любить він і хто любить його. Немає нічого краще, ніж зробити це зі своїм хлопцем.

6. Для вирощування потомства. Жінкам діти потрібні і вони їх хочуть. Це факт. Але під час вагітності та в період догляду за дітьми вона не може фізично себе забезпечувати. Логічно, що хтось повинен їй в цей час допомагати і тимчасово взяти на себе роль годувальника сім’ї. Звичайно, це не повинно тривати вічно, але цього не уникнути.

Можливо, для чогось ще, не приходить в голову, підкидає дров

Для чого відносини чоловікові?

1. Для самоствердження. Багато хваляться своїми дівчатами перед друзями, колегами, і іншим суспільством. “Дивіться, яка гарна, сексуальна, з великими цицьками”, і так далі. Рідко хто хвалиться розумом, кмітливістю або професійними навичками своєї другої половинки. Ніхто не каже: “Подивіться, як моя Маша класно ссе в вуха і продає бетон”. Ніхто так не робить.

2. Щоб було кому вилити душу або сісти на шию. Є такі чоловіки, юзернейм, які хочуть, щоб їх пожаліли або щоб вирішували проблеми за них. Їх не можна, тим не менш, назвати не чоловіками. Але для них сенс відносин в паразитуванні на своїй жінці. Емоційному або фінансовому – не суть.

3. Для безперебійного та безпечного сексу. Не секрет, що якщо пхати куди не поподя, рано чи пізно можна зробити “погану ставку”. Багато ставили свій хер на кон неодноразово, зізнайтеся?! І це не завжди закінчувалося чимось хорошим. До того ж, у постійних стосунках не треба весь час свою даму завойовувати.

4. Для поділу радощів з коханою. Це я вже описував, тут все зрозуміло.

Ну, загалом-то і все.

Резюме

Зрозуміло, що всі без усіх можуть обійтися. Якщо судити про те, кому більше потрібні відносини, то стає зрозуміло, що вони потрібні більше тим, кому найгірше без них. Висновки щодо підлог можете зробити самі. Але хочу зараз звернутися до хлопців. Ви бачите, що причин бути в стосунках у жіночої статі більше? Якщо так, то ви повинні розуміти одну річ: у створенні відносин найбільше потребують саме жінки, як би вони не намагалися приховати цей факт або перевернути все з ніг на голову. Тому мені боляче бачити як ви стелетесь перед ними і домагаєтеся їх. Платіть на побаченнях, забезпечуєте, задаровуєте подарунками. Воно вам треба? Вам без цього погано або спортивний інтерес? Якщо друге – то ще зрозуміло, а от якщо перше – то мені вас шкода.

Related posts

Leave a Comment