Любов

Суть сучасних відносин. Думка психолога зі стажем

Доброго дня! На зв’язку Дмитро Буланов.

Сімейний психолог та керівник , відновлення відносин, і повернення дівчат/жінок.

У цій статті ділюся своїм особистим думкою про сучасних відносинах, заснованим на тисячах консультацій з клієнтами, 8 роках сімейного життя і загальними спостереженнями за течіями сучасного суспільства.
Нижче ви знайдете відповіді на питання: що змінилося у відносинах між чоловіком і жінкою? Чому відносини раптом стали сучасними? Реально сьогодні побудувати відносини своєї мрії?

Чи можуть самі по собі змінитися відносини? Звичайно ж ні. Тільки людина визначає, що буде завтра. Але люди не змінилися, як казав відомий персонаж з роману Булгакова “Майстер і Маргарита”, в самому головному – все так само люблять гроші і дають себе обдурити кому попало. Homo sapiens – єдиний високоорганізоване тварина, здатне сприймати абсурд, створювати абсурд і жити в абсурді.

Нагадаю, абсурд – це поєднання непоєднуваного, об’єднання протилежностей. Але при чому тут він? Пояснюю на пальцях. Ось, наприклад, шлюб і його звичайний, відомий всьому світу символ – переплетення кілець або просто кільце на пальці. Кільце символізує добровільна відмова від свободи. Сутність шлюбного союзу полягає у приміщенні себе в умови несвободи, відмови від свободи. Люди охоче це робили, роблять і будуть робити, хоча кожен з них вважає, що немає нічого на світі більш цінного і солодкого, ніж свобода!

Свободу прославляли тисячі мудреців, за неї віддавали мільйони життів і доларів. А у відносинах кинули до ніг коханого або коханої. Люди продовжують мріяти про щасливий шлюб та відносинах, в якому відсутність свободи залишається непоміченим, їх розум затуманений любов’ю і всепоглинаючим, тимчасовим інтересом один до одного.

Сучасні люди змінилися насамперед своїм ставленням до шлюбу, сім’ї, традицій. Якщо тобі посміхається щастя, вибирай собі в дружини або чоловіки кого хочеш, роби що хочеш! Повна індивідуальна свобода. Ми адаптувалися до ліберальних цінностей і не хочемо втрачати ні в якому разі свою персональну свободу, але й не хочемо втрачати відносини або шлюб, як перевірений спосіб жити щасливо з іншою людиною. Ось тут ми і отримуємо “Абсурд в квадраті”: добровільна відмова від свободи (відносини) і прагнення до особистої свободи, тобто життя без рамок і обмежень, які передбачають будь-які відносини.

Звідси можна зробити висновок, що суть сучасних відносин сьогодні: “я ніби перебуваю у відносинах, але як би і не перебуваю”. Замість клятви “бути разом до гробу”, сьогодні молоді домовляються на “жити разом поки не закінчаться добрі часи”, “триватимуть хороші відносини”, “не кінчатися гроші”, “дозволить здоров’я” і т. д.

Основна мета мій роботи сьогодні – це покращувати відносини/шлюб на будь-якій стадії: від зародження планів на сімейне життя і коли життя вже прожите, партнери один одного розлюбили, хтось із них раптом вирішив піти.

Головний висновок: на сьогоднішній день відносини змінилися не в кращу сторону! Але їх можна врятувати на будь-якій стадії, можна домовиться поліпшити спільними зусиллями зі своїм партнером, сумлінно і злагоджено!

Підписуйтесь на канал, натискайте на ВЕЛИКИЙ ПАЛЕЦЬ ВГОРУ! Напишіть в коментарях на якій стадії зараз ваші стосунки і які проблеми ви відчуваєте? Я особисто читаю коментарі, відповідаю і ставлю лайки у відповідь! Взаємність, що сказати!))

Пішла дівчина чи дружина? Шлюб на межі розлучення? Потрібна допомога в позбавленні любовної залежності або розвитку себе?

Тисни на посилання нижче, і пиши мені:

,

Related posts

Leave a Comment