Любов

Як розпізнати серйозні стосунки? Ознаки у чоловіків і жінок різні!

Добрий день, дорогі домосіди. Як розпізнати серйозні стосунки? Протягом усього часу існування людства, люди закохувалися, створювали сім’ї, будували відносини. Прагнення до створення сім’ї закладено в нас на генетичному рівні.

Але, в сучасному суспільстві все складніше знайти свою другу половинку людини з якою можна пройти через все життя, тримаючись за руку. Світ настільки спотворив цінність людських взаємин, що до того, як знайдеться по-справжньому що стоїть людина, доведеться не раз обпектися.

Але, як розпізнати серйозні стосунки? Як зрозуміти, що поряд з вами людина, з яким не страшно нічого, який буде вірно і люблячи йти з вами рука об руку, минаючи проблеми і невдачі, розділяючи перемоги і радості? У даній статті ми розглянемо ці питання.

Що таке серйозні стосунки?

Насправді проблема виникає навіть не в побудові серйозних відносин, а в самому розумінні цього явища. Дуже важливо з’ясувати, як ваш обранець розуміє серйозні стосунки.

Якщо хочете зустріти людину, з якою можна створити сім’ю і прожити довге і щасливе життя, бути разом у горі і радості – це прагнення до ґрунтовних взаимоотношениямотношениям.

Але, цього хочете ви, можливо під поняттям «серйозні стосунки» ваш партнер передбачає більш, ніж одне побачення. Тому, дуже важливо щоб ваше бачення відносин збігалося.

Серйозні відносини передбачають наявність спільної перспективи, яка простягається в часі, можливо, навіть на все життя.

Логічним етапом значущих взаимоотношенийявляется вступ в законний шлюб, народження спільних дітей, але це не повинно бути метою вашого знайомства – сам по собі штамп в паспорті ще нікого не зробила щасливим.

Які ознаки серйозних відносин?

Найчастіше дівчата і хлопці замислюються над питанням, а серйозні наміри коханої людини, і буде у нас спільне майбутнє, ще на етапі закоханості, коли все тільки зароджується. Перші зустрічі, ви ще знаєте один одного тільки поверхнево, але вже починаєте придивлятися до партнера і оцінювати можливі перспективи ваших зароджуються відносин.

І все-таки, як розпізнати серйозні відносини на початковому етапі? Давайте розглянемо деякі ознаки, які можуть вказувати на те, що ваші контакти продлятся довго, можливо, все життя. Але, справа в тому, що чоловіки і жінки по-різному проявляють свої серйозні наміри.

Тому щоб розуміти, як до вас ставляться, ознайомтеся з проявами довгострокових намірів, в залежності від статі.

Ознаки серйозних відносин у чоловіків

Давайте подивимося, як розпізнати серйозні відносини за поведінкою вашого обранця.

 • Чоловік, який серйозно налаштований по відношенню до своєї жінки, обов’язково буде наполегливий. Ніякі відмовки і спроби звільнитися від його уваги не спрацюють.
 • Якщо у хлопця серйозні наміри, його не зупинить відмова від спілкування. Він цілеспрямований і ні за що не зупинитися, щоб жінка не говорила – навіть якщо вона з іншим.
 • Під час розмов на ваших побаченнях, зацікавлений в тривалих общенияхмужчина обов’язково буде розпитувати вас про життєві плани.
 • Серйозні відносини для чоловіка передбачають введення жінки в його коло спілкування. Це означає, що чоловік з намірами, обов’язково познайомить вас з усіма своїми друзями, рідними, колегами.
 • Такий чоловік, навіть загрузнувши у вирі справ, проблем і зобов’язань, обов’язково знайде протягом дня хвилинку, щоб зателефонувати вам і поцікавитися вашим самопочуттям, настроєм, справами.
 • У чоловіка з серйозними намірами практично немає ніяких таємниць від своєї дами – він відкритий і навіть прагне розповісти про себе і своє минуле.
 • Крім цього, серйозно налаштований чоловік обов’язково розповість вам про своїх планах на майбутнє, як у кар’єрі, так і в інших життєвих сферах.
 • Все частіше чоловік, який бажає створити сім’ю, буде шукати зустрічі з вами, навіть на шкоду власним інтересам.
 • Чоловік дуже рано пропонує вам переїхати до нього, щоб ви завжди були поруч.
 • Для своєї майбутньої дружини чоловік прагнути зробити все, що в його силах. Він обов’язково буде проявляти себе як захисник, годувальник і покровитель.
 • Чоловік з намірами на шлюб обов’язково буде шукати привід зустрітися з вашою родиною, друзями і знайомими. Це скоріше природна, підсвідома потреба – показати іншим, що ця дама вже зайнята.
 • Сварки трапляються в будь-яких відносинах і на різних етапах їх розвитку. Але, на відміну серйозного ставлення чоловіка полягає в тому, що він буде першим проявляти ініціативу до примирення, просити прощення і передзвонювати.
 • Мріє про створення сім’ї чоловік не буде боятися розмов про дітей і навіть поділиться своїми думками з цього приводу. Частіше всього, до усвідомленого ренію обзавестися спадкоємцями чоловіки приходять до 30-ти років.
 • Обов’язково в профілях соціальний мереж, вже з перших днів знайомства у чоловіка з’являться ваші загальний
 • Зацікавлений чоловік на льоту схоплює всю інформацію про вас і намагається всіляко використовувати її для того, щоб здивувати вас. Наприклад, випадково в розмові розповіли, що любите ананасовий сік, а коли він запросить вас у гості, на столі обов’язково ви побачите цей напій.
 • Чоловік з серйозними намірами обов’язково зірветься вам на допомогу у будь-який час доби, якщо це будемо необхідно.
 • Ніколи не дозволить вам одній повертатися в темний час доби.
 • Чоловік з перспективниминамерениями не буде довго думати – як правило, він дуже швидко заявить вам про те, що має намір прожити з вами всю свою решту життя.

Ознаки серйозних відносин у жінок

Давайте подивимося, як розпізнати серйозні стосунки, дивлячись на поведінку жінки. Визначити наявність серйозних намірів у чоловіка набагато простіше, тому що він ніяк не стане цього маскувати або приховувати.

Але, визначити готова жінка з вами вступити у серйозні стосунки – це завжди непросте завдання. Хоча, якщо будете дуже уважним, тосможете помітити ознаки того, що дама любить вас і готова створити сім’ю.

 • Найбільш явна ознака того, що дівчина не прагнути до створення сім’ї – це прямі заяви про це.
 • Не варто розраховувати на серйозні стосунки з дівчиною, яка практично весь свій час присвячує кар’єрі, особистісного зростання і пошуку шляхів самореалізації. Можливо, пройде час, і вона розгляне вашу кандидатуру, але не зараз – у неї інший життєвий вектор.
 • Якщо дівчина у своїй промові часто вживає «ми», говорячи про вашу дружбу– можете бути впевнені в тому, що її плани на контактидут далеко.
 • Жінки – це великі любительки натяків! Якщо вона захоче прокидатися з вами в одному ліжку, на протязі всього життя, вона не упустить випадку натякнути про це (адже прямо говорити – не жіноча справа). Дама обов’язково розповість вам, наприклад, як вона зловила букет нареченої у подруги на весіллі, або ж буде мрійливо зупиняти погляд на вітринах весільних салонів під час прогулянок.
 • Жінка не стане уникати зустрічей з вами, навіть якщо буде зайнята – постарається повідомити про це і перенести зустріч.
 • Якщо, не дай Бог, з вами трапитися щось, простудитесь, наприклад, то дама з конкретними намерениями, обов’язково примчить до вас з аптечкою, малиновим варенням і буде оточувати турботою до тих пір, поки не переконається, що з вами все в порядку.
 • Це правило стосується не всіх сучасних жінок, але більшості. Жінка, яка не має серйозних намірів по відношенню до вас, не стане приймати дорогі подарунки.
 • Якщо жінка все частіше просить вас про допомогу – це може також служити ознакою того, що вона готова розділяти з вами прикрості і радості протягом усього життя.
 • Жінка, яка не налаштована на серйозні відносини не стане залишатися у вас на ніч або на вихідні дні.
 • Якщо жінка не розглядає вас як потенційного партнера на все життя, вона швидше за все буде дозволяти себе флірт з іншими чоловіками і активні знайомства.

Як зберегти і розвивати серйозні стосунки?

Тепер ви знаєте, як розпізнати серйозні стосунки, але це ще не все. Якщо за наведеними вище ознаками зможете розпізнати значущі взаємини, то вам обов’язково потрібно знати, що робити з ними далі.

Для того, щоб ваше спілкування розвивалося і смоглоперерасти в сімейні узи, варто працювати над ним. Нижче знайдете декілька порад, щодо того, як розвивати і зберігати серйозні стосунки.

 • На етапі закоханості у вас не повинно виникнути крупних побутових конфліктів і розбіжностей, але як тільки він пройде – вас очікують перші випробування. Це свого роду перевірка вашого союзу на міцність. Тому, намагайтеся в ці моменти шукати те, що вас об’єднує і не загострювати увагу на те, що ваші погляди розходяться.
 • Намагайтеся більше проявляти інтерес до життя партнера або партнерки. Нехай ваша участь стане помітним, але ненав’язливим.
 • Якщо вже прийняли рішення про створення сім’ї – не затягуйте з пропозицією руки і серця.
 • Обов’язково залишайте час тільки для себе – якщо в цукерково-букетний період вам не хочеться ні на хвилинку розлучатися, то дуже скоро це пройде – подбайте про те, щоб не пересититися присутністю один одного.
 • Будуйте і обговорюйте один з одним свої плани. Для створення довгострокових взаємин та їх гармонійного розвитку, важливо щоб ваші погляди на майбутнє збігалися в головних аспектах.

Ось в принципі і все, що необхідно знати щодо питання, як розпізнати серйозні стосунки. Дуже важливо не упустити свій шанс на щастя – тут уже все в ваших руках.

Дійте, любите , адже тільки ми самі є ковалями власного щастя!

Вам сподобалися ці поради? Поставте лайк, оціните нашу працю.

Підписуйтесь на канал . Попереду вас чекає маса корисної інформації для дому та сім’ї.

© 2019. Всі права захищені.

Related posts

Leave a Comment