Любов

Односторонні відносини між чоловіком і жінкою. Як їх розпізнати?

Перебуваючи в односторонніх відносинах, ви очікуєте, що ваш партнер буде на одній хвилі.Іноді ми зустрічаємося з людьми, які не пов’язані з самими відносинами. Односторонні відносини сильно впливають на партнерів, забираючи найголовніше – час.

Односторонні відносини – це вкладати в партнера всі свої сили, не отримуючи натомість ніякої підтримки і зусиль з його боку.

Любов без відповіді – це життя серед дзеркал, які замість тебе відображають іншої людини.

Ви щосили намагаєтеся створити здорові стосунки, в той час як ваш партнер, просто сидить і нічого не робить. Цей вид відносин є напруженим, болючим і важким з різних причин.Якщо ви зрозуміли, що застрягли в односторонніх відносинах, вихід – це найкращий варіант. Вони не варті вашого часу, і не варто на них зациклюватись.

Вийти з односторонніх відносин нелегко, але можливо. Перший крок – усвідомити, що ви перебуваєте. Наступний – шукати нові можливості, щоб незалежно від цього партнера задовольняти свої потреби і відчувати себе добре.

Основні ознаки того, що ваші відносини односторонні.

Ви ламаєте голову над справжніми мотивами поведінки партнера. Всякий раз, коли ваш партнер чимось зайнятий, ви дуже переживаєте за те, які мотиви понесуть його дії. З-за цього занепокоєння – це розриває вас на частини.

Ви не можете покластися на партнера. Безсумнівно, він є вашим пріоритетом. Ви на все готові заради свого партнера. Але в ситуаціях, коли вам погано, де ж він? Його навіть не видно на горизонті.

Після спілкування з партнером ви відчуваєте себе спустошеним і знесиленим. Коли ви перебуваєте в односторонніх відносинах, почуття спустошеності від партнера досить поширене.Він використовує вас у своїх інтересах.

Ви намагаєтеся розвивати стосунки, робити їх більш глибокими, але безрезультатно. Коли ви перебуваєте в односторонніх відносинах, ваш партнер буде багато чого приховувати від вас.Ви можете дуже сильно постаратися змусити його відкритися, але всі спроби будуть марними. Тут два варіанти: перший – ви залишитеся на тому ж рівні, другий – ви обидва підете далі, але по різні сторони.

Ви не діліться з партнером своїми справжніми почуттями. Ви не можете показати йому, що дійсно відчуваєте, бо як не хочете їх засмучувати. У здорових відносинах завжди є розуміння і розкриття почуттів один до одного, але не односторонніх.

Всю роботу по підтриманню відносин виконуєте ви. Ви єдиний хто проявляє ініціативу і робить хоч якусь роботу над відносинами. Він не будуть що-небудь планувати для вас. Ви завжди відповідаєте тільки виходячи зі свого графіка. Ініціюєте якісь зустрічі, спільні подорожі теж ви.

Ви точно не знаєте, коли знову побачитеся або зможете поговорити, і це вас турбує. Звичайно, ви не можете весь час проводити разом. У кожного з нас є життя за гранню відносин. У здорових і міцних відносинах, вони йдуть в ногу з часом. Але якщо ви розумієте, що партнер з вами знаходитися з почуття обов’язку, варто задуматися над цим.

Вся ваша увага зосереджена на динаміці ваших відносин. Ви не можете думати про інших сферах свого життя і повністю бути присутнім в них. Ви задовольняєтеся навіть короткими моментами єднання, хоча прагнете до більшої близькості.

У таких відносинах ви ніколи не відчуваєте себе в безпеці. Ви знаєте, що ваш партнер може закінчити їх в мить ока.Навіть незначна проблема може розірвати ваші відносини.

Ви відчуваєте, що вже так багато вклали в ці відносини, що просто не можете піти. Ви стільки зробили для партнера, що просто не можете піти від нього. Ви вклали час, гроші і зусилля в цю зв’язок, що сильно прив’язалися до цієї людини.

Ви боїтеся засмутити свого партнера або викликати конфлікт. Ви завжди намагаєтеся з усіх сил не засмучувати його.Ви знаходитесь на межі і намагаєтеся зробити його щасливим. Однак партнеру все одно на ваші зусилля. Зрозумійте ви заслуговуєте більшого.

Ви вибачаєтесь, навіть коли це не потрібно. Ваш партнер все перевертає і виставляє вас поганою людиною.Ви постійно вибачаєтесь перед ним тільки для того, щоб зробити їх щасливими.Це тому, що ви не хочете, їх втратити.

Ви виправдовуєте свого партнера. Ваші близькі і друзі сумніваються в наміри щодо обранця до вас. Коли відбувається якесь незначне образу чи конфлікт, ви починаєте вигадувати і використовувати виправдання.

Ви обмірковуєте свої дії двічі, а то і тричі. Ви захотіли куди-небудь піти або просто провести час разом? Ви починаєте обмірковувати свої дії і слова по кілька разів, перш ніж щось сказати.

Ви не щирі зі своїм партнером. Для вас головне, щоб він або вона були щасливі з вами.

Ви відчуваєте, що всі проблеми у відносинах лише із-за вас. Ви висловлюєте свою думку, яка відрізняється від точки зору партнера і він відвертається від вас. Конфлікти і ваші виправдання перед близькими, пізніше доводять вас до стресу. Та й не виключаємо звичайні класичні спори, в яких він завжди намагається виставити себе правим, не знайшовши компромісу

Ваше завдання припинити такі відносини, як можна швидше. Повірте, кращим варіантом буде просто залишити партнера, зцілитися і знайти справжню любов.

З усіх насмішок долі надчеловеком – нетубийственнее нерозділеного кохання.

Як покласти край таким стосункам?

Деякі люди просто несумісні. Якщо ваш партнер не хоче зустрічатися з вами, вам, ймовірно, краще рухатися далі – навіть якщо ви відчуваєте, що доклали дуже багато зусиль, щоб відмовитися від відносин. Ніякі зусилля не варті тривалого емоційного стресу.

Будь чесним

Поясніть, чому ви вирішили припинити відносини. Пам’ятайте, несумісність може відбутися без того, щоб один з партнерів зробив що-небудь “неправильно”. Використання тверджень “я” допоможе вам уникнути критики або засудження.

Ви можете сказати, наприклад, “Мені потрібно більше емоційної близькості від мого партнера” або “Я відчуваю себе невпевнено, не маючи планів на майбутнє”.

Це нормально, коли потрібні відносини з рівним рівнем прихильності та інвестицій. Зрештою, це здорові відносини.

Поговоріть з терапевтом

Робота з фахівцем в області психічного здоров’я може допомогти вам оговтатися від розриву і вивчити вашу власну роль у дисбалансі відносин.

Можливо, ви не відчуваєте себе цінним, якщо не дбаєте про кого-то, і відчуваєте себе гідним партнером тільки тоді, коли надаєте підтримку. Ці переконання можуть спонукати людей до приємного або з узалежненої поведінки.

Навчитися встановлювати здорові кордону в терапії перед тим, як почати нові відносини, завжди може принести користь.

Знайдіть час, щоб відновитися

Абсолютно нормально відчувати смуток чи горе і задатися питанням, чи правильно ви вчинили.

Тим не менше ви можете любити свого партнера, і при цьому знати, що вам потрібно припинити відносини, щоб поставити у главу кута власне благополуччя. Розрив може бути краще для вас, незалежно від ваших давніх почуттів, оскільки односторонні відносини можуть включати в себе більше конфліктів і емоційних переживань.

Турбота про себе і час для себе можуть допомогти вам видужати.

Так само ви можете прочитати цікаві статті на теми:

  • .

Сподобалася стаття? Поставте лайк, і поділіться своєю думкою в коментарях. А також підписатися на мій канал про психологію стосунків і особистості. Далі будуть тільки корисні і цікаві публікації. А на яку тему ви хотіли б почитати статтю?

Related posts

Leave a Comment